Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Amarylis 6

Amarylis 6 to kolejna propozycja projektu z serii projektów domów na wąską działkę. Szósta wersja projektu z serii Amarylis cechuje się jednostanowiskowym garażem, dużą kotłownią na paliwo stałe lub gazowe oraz zadaszonym tarasem od strony elewacji ogrodowej.

amarylis_6_w2

W poziomie parteru ulokowano przestronny salon z jadalnią oraz kuchnię z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią. Układ funkcjonalny parteru uzupełnia łazienka oraz duży wiatrołap będący jednocześnie przejściem z garażu.

parter

Poddasze domu to przestrzeń prywatna przewidziana dla 5 osobowej rodziny. Znalazły się tu trzy pokoje dla dzieci oraz ogólnodostępna łazienka.  Największa, czwarta sypialnia przeznaczona dla rodziców posiada własną garderobą oraz łazienkę, dzięki czemu zapewnia poczucie większego komfortu gospodarzom.

poddaszeProjekt cechuje prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem. Wykorzystanie drewna, białego tynku oraz płyt włókno-cementowych nadaje budynkowi oszczędnego, a zarazem nowoczesnego charakteru. Zadaszony taras umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

amarylis_6_w3

Planujesz budowę domu z serii Amarylis, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Amarylisów? Dołącz do grupy Budujemy Amarylisy, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

Szczegóły projektu domu Amarylis 6 na stronie – Projekt domu Amarylis 6

1 komentarz

  • Diana

    Śledzę tego bloga od jakiegoś czasu, ale ten projekt naprawdę wpadł mi w oko. Całość wygląda po prostu świetnie 🙂 Tylko pogratulować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »