Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Decyma 9

Decyma 9 to parterowy projekt domu energooszczędnego zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Prosta bryła domu urozmaicona została dwoma podcieniami i przekryta wielospadowym dachem. Duże przeszklenia rozjaśniają wnętrza otwierając je jednocześnie na ogród.

decyma_9_w2

Elewację utrzymano w nowoczesnym stylu. Na ścianach pojawiła się biel połączona z elegancką szarością oraz drewnianą okładziną. Takie wykończenie elewacji na pewno zagwarantuje budynkowi atrakcyjny wygląd przez długie lata.

decyma_9_w4

Niewątpliwym atutem projektu jest duży zadaszony taras. Będzie to idealne rozwiązanie dla zwolenników spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zadaszenie pozwali schronić się przed deszczem i da możliwość odpoczynku w cieniu bez uciążliwego letniego słońca.

decyma_9_w3

Projekt domu posiada dwustanowiskowy garaż usytuowany w bryle budynku. Takie rozwiązanie ułatwia komunikację, nie wymaga bowiem wychodzenia z domu w momencie kiedy chcemy skorzystać z garażu. Posiadanie garażu w bryle budynku to także oszczędność miejsca na działce, co przy obecnych, wysokich cenach gruntów ma niebagatelne znaczenie.

decyma_9_w5

Niezwykle funkcjonalne wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną oraz nocną. W strefie dziennej znajduje się przestrojony salon z jadalnią, kuchnia ze spiżarnią oraz reprezentacyjny hol. W części nocnej znajdują się cztery sypialnie, łazienka oraz pralnia.

parter

Szczegóły projektu domu Decyma 9 na stronie – Projekt domu Decyma 9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »