Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Feniks

Feniks to wyjątkowo reprezentacyjny projekt domu parterowego. Oszczędna, ale wysmakowana bryła i detal architektoniczny w połączeniu z fakturą kamienia tworzą eleganckie nawiązanie do modernistycznej architektury połowy XX wieku.

feniks_w4

Elewacja z kamienia powoduje, że dom wygląda imponująco i robi niezwykle pozytywne wrażenie, a połączenia kamienia i drewnianej szalówki to przepis na sukces, aby dom wyglądał świetnie przez wiele lat.

feniks_w3

Od strony elewacji ogrodowej zaprojektowano duży taras, który doskonale sprawdzi się jako letni  salon lub jadalnia na świeżym powietrzu. Częściowe zadaszenie tarasu umożliwi spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

feniks_w2

Aranżując taras wykorzystano zestaw dużych mebli ogrodowych, dzięki czemu wykorzystać go można jako dodatkową strefę rekreacyjną. Niezwykle ciepły klimat tarasu uzyskano dzięki zastosowanym materiałom wykończeniowym.

feniks_w5

Rozwiązania projektowe powstały z myślą o wygodnych warunkach mieszkalnych dla 4-osobowej rodziny. Zaproponowano otwarty układ funkcjonalny z wydzieleniem strefy dziennej i prywatnej. W strefie dziennej zaprojektowano m. in. przestronny salon z jadalnią.

f

feniks_w04

feniks_w03

Tuż obok jadalni zlokalizowano kuchnię z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią. Autor projektu tak wybrał miejsce na kuchnię, aby gwarantowała prywatność osobie z niej korzystającej nie tracąc jednocześnie na funkcjonalności.

feniks_w02

W części nocnej zaprojektowano trzy sypialnie oraz ogólnodostępną łazienkę. Jedna z łazienek posiada własną garderobę i łazienkę, co zapewnia większą prywatność gospodarzom.

feniks_w06

feniks_w07

feniks_w08

W budynku przewidziano również różnorodną przestrzeń pomocniczą i gospodarczą, którą tworzą dwustanowiskowy garaż, duża kotłownia oraz garderoby i pomieszczenia gospodarcze.

image_rzut.php

Szczegóły projekt domu Feniks na stronie – Projekt domu Feniks

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »