Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekty domów szeregowych Dąb, Sekwoja i Limba

Projekt domu Dąb

Dąb to elegancki dom do zabudowy szeregowej z idealnie rozplanowanym układem funkcjonalnym. Współczesny styl podkreślają liczne przeszklenia oraz duże balkony. Wyjątkowego charakteru nadaje mu minimalistyczne, a zarazem świetnie przemyślane wykończenie elewacji.

dab_w1

Wygodny taras stanowi przedłużenie salonu, a zadaszona część tarasu ulokowana przy jadalni, umożliwia spożywanie posiłków na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Duże przeszklenia zaproponowane od strony ogrodowej doświetlają wnętrze otwierając je na ogród.

dab_w2

Dzięki niewielkiej szerokości segmentu projekt idealnie sprawdzi się na wąskich działkach. Projekt domu w zabudowie szeregowej Dąb to doskonałe połączenie nowoczesnego charakteru i funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych.

dab_w3

Układ funkcjonalny podzielony został pomiędzy dwoma piętrami. Na parterze ulokowano część dzienną, którą tworzą salon z jadalnią oraz kuchnia ulokowana od strony drogi. Autor projektu wygospodarował również miejsce na WC oraz niewielką szafę pod schodami. W projekcie przewidziano jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię gazową.

image_rzut.php

Na piętrze znalazły się trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Dwie sypialnie posiadają wyjście na balkon, trzecia natomiast duże przeszklenia zabezpieczone portfenetrem. Dwie pełne kondygnacje dają możliwość łatwej aranżacji pomieszczeń.

image_rzut.php 2Szczegóły projektu domu Dąb na stronie – Projekt domu Dąb

Projekt domu Sekwoja

Sekwoja to kolejna propozycja projektu domu w zabudowie szeregowej. Nowoczesny charakter domu uwydatnia wykończenie elewacji. Szczególnie efektownie prezentuje się drewniana szalówka zestawiona z jasnym tynkiem i ciemnoszarymi płytami. Dopełnieniem całości jest kopertowy dach przykryty blachą na rąbek stojący.

sekwoja_w4

Od strony ogrodu zaprojektowany został duży taras. Część tarasu posiada zadaszenie, dzięki czemu możemy cieszyć się urokami natury niezależnie od panującej pogody. Na pozostałej części przewidziano dodatkową strefę rekreacyjną, która powiększa przestrzeń wypoczynkową domu i stanowi idealne miejsce do spotkań rodzinnych i towarzyskich.

sekwoja_w2

Niewątpliwą zaletą projektu jest duży taras ulokowany nad garażem, zaprojektowany przy jednej z sypialni.  Bez problemu zmieści się tu zestaw dużych mebli ogrodowych, dzięki czemu będziemy mogli wykorzystać go jako dodatkową strefę rekreacyjną.

sekwoja_w3

Układ funkcjonalny odpowiada potrzebom 4-osobowej rodziny. Strefy użytkowe ulokowano zgodnie z podziałem na kondygnacje, co gwarantuje mieszkańcom pełną swobodę i komfort użytkowania. Na parterze ulokowano strefę dzienną, na którą składają się: kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią oraz WC. W projekcie zaproponowano kotłownię gazową oraz garaż na jedno stanowsiko.

image_rzut.php

Na piętrze znalazła się strefa nocna, na którą składają się trzy sypialnie, garderoba oraz rodzinna łazienką. Główna sypialnia posiada własna garderobę, co zapewnia gospodarzom większą prywatność i wygodę. Sekwoja to projekt domu piętrowego co ułatwia zagospodarowanie pomieszczeń, dzięki temu, że brak w nich skosów.

image_rzut.php 2Szczegóły projektu domu Sekwoja na stronie – Projekt domu Sekwoja

Projekt domu Limba

Limba to projekt budynku w zabudowie szeregowej. Wykończenie elewacji to eleganckie połączenie jasnego tynku z drewnianą okładziną oraz stolarką w tym samym kolorze. Liczne przeszklenia umożliwiają doświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem oraz  łączą dom z otaczającym go ogrodem.

limba_w1

Przestronny taras zaprojektowany od strony elewacji ogrodowej powiększa część wypoczynkową salonu, stanowiąc dodatkową strefę rekreacyjną. Zadaszenie pozwoli schronić się przed deszczem i da możliwość odpoczynku w cieniu bez uciążliwego letniego słońca.

limba_w2

Program funkcjonalny zaproponowany został na dwóch kondygnacjach: parteru i piętra. Na parterze znalazła się część dzienna, którą tworzy przestronny salon z jadalnią oraz kuchnia z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią. Autor projektu wygospodarował również miejsce na szafę pod schodami oraz WC. W projekcie pojawiła się również kotłownia gazowa oraz jednostanowiskowy garaż.

image_rzut.php

Piętro stanowi część nocną. Znalazły się tu trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Sypialnia gospodarzy posiada garderobę oraz niewielki balkon, dzięki czemu zapewnia większą prywatność. Projekt domu Limba zaprojektowany został z myślą o 4-osobowej rodzinie.

image_rzut.php 2Szczegóły projektu domu Limba na stronie – Projekt domu Limba

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »