Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Aksamit 5

Projekt domu Aksamit 5 to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję oraz funkcjonalność. Bryła budynku posiada reprezentacyjny charakter, którego cechą charakterystyczną są liczne przeszklenia. Na optymalnej powierzchni użytkowej 133 m2 z powodzeniem może zamieszkać 4-osobowa rodzina. Projekt idealnie sprawdzi się wśród inwestorów, którzy planują zbudować dom za miastem posiada bowiem 2-stanowiskowy garaż, kotłownię na paliwo stałe oraz częściowo zadaszony taras. Projekt domu Aksamit 5 ze względu na usytuowanie salonu należy do projektów domów z wejściem od południa.

image.php 2

W projekcie zaproponowano wyraźny podział na strefę dzienną, nocną oraz gospodarczą. Część dzienna domu składa się z przestronnego salonu zaprojektowanego od strony frontowej budynku, kuchni oraz jadalni z wyjściem na zadaszony taras. W części prywatnej zaprojektowano trzy sypialnie, rodzinną łazienkę oraz oddzielną toaletę. W budynku znajduje się również garaż na dwa stanowiska z przejściem do kotłowni. Istnieje wersja projekt domu Aksamit 5 z 25-stopniowym kątem nachylenia dachu – jest to projekt domu Aksamit.

image_rzut.php

 

Budujemy Aksamity

Planujesz budowę domu z serii Aksamit, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Aksamitów? Dołącz do grupy Budujemy Aksamity, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

 

Szczegóły projektu domu Aksamit 5 na stronie – Projekt domu Aksamit 5

1 komentarz

  • Wood

    Ciekawy projekt dla niewielkiej rodziny. Parterowy domek, który urzeka i staje się przytulnym gniazdkiem. Wygodny rozkład pomieszczeń z dużym garażem i miejscem na piec do ogrzewania dodatkowo wzmacnia efekt. Super pomysł z wzorowym wykonaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »