Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Ambrozja 10

Ambrozja 10 to projekt domu parterowego idealny dla o 5-osobowej rodziny. Bryłę budynku zaprojektowano w kształcie litery T i przykryto wielospadowym dachem. Całość prezentuje się niezwykle efektownie i elegancko. Bryłę dodatkowo urozmaicają liczne przeszklenia oraz zastosowane materiały elewacyjne. Drewniana szalówka i ceglasta płytka elewacyjna czynią dom cieplejszym i bardziej przytulnym.

ambrozja_10_w2
Biała elewacja w połączeniu z grafitowym dachem przypadnie do gustu miłośnikom projektów domów nowoczesnych. Tak wykończona elewacja z całą pewnością zagwarantuje budynkowi atrakcyjny wygląd przez długie lata.

ambrozja_10_w3
Układ funkcjonalny został podzielony na trzy oddzielne strefy. Część dzienną oddzielono od strefy prywatnej, dzięki czemu mieszkańcy mają większy komfort użytkowania. Na część dzienną składają się: przestronny salon z kominkiem, duża jadalnia z wyjściem na taras oraz zamknięta kuchnia. Cześć nocna to cztery wygodne sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą.

image_rzut.php

Projekty domów z serii Ambrozja należą do jednych z najbardziej popularnych projektów domów parterowych. Wszystkich, którzy są zainteresowany projektami z serii Ambrozja, zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Ambrozje, którą założyliśmy na Facebooku. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, komentowania oraz zamieszczenia zdjęć z realizacji. Dołącz do grupy, w grupie zawsze raźniej.

Szczegóły projektu domu Ambrozja 10 na stronie: Projekt domu Ambrozja 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »