Nowości projektowe

Nowość w ofercie-projekt domu Mak 3

Mak 3 to projekt domu z użytkowym poddaszem, który dzięki idealnie rozplanowanej przestrzeni jest niezwykle wygodny i funkcjonalny w użytkowaniu. Prosta bryła ulokowana na planie prostokąta przykryta dwuspadowym dachem czyni ten dom łatwym i szybkim w realizacji. Dzięki niewielkiej powierzchni użytkowej dom będzie również niedrogi w późniejszym użytkowaniu.

mak_3_w3

Od strony ogrodu pojawił się duży, częściowo zadaszony taras. To idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.  Naturalne elementy wykończenia elewacji, podkreślają styl budynku, integrując dom z otaczającym krajobrazem.

mak_3_w2

Mak 3 to projekt domu, który umożliwia wygodne użytkowanie parteru bez konieczności szybkiego wykańczania poddasza. Takie projekty domów są coraz częściej poszukiwane przez inwestorów, którzy bardzo często w trakcie budowy są ograniczeni budżetem, a wraz z upływem lat będą potrzebowali większej powierzchni mieszkalnej.

Na program funkcjonalny parter składają się: przestronny salon z kominkiem, otwarta kuchnia, dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Dopełnieniem układu na parterze jest duża kotłownia zaprojektowana pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i paliwo stałe.parterNa poddaszu autor projektu zaproponował dwie przestronne sypialnie, w których pod skosami umieścił praktyczne szafy w zabudowie, idealnie wykorzystując całą przestrzeń. Ponieważ na poddaszu nie ma elementów konstrukcyjnych, jego układ można kształtować wg. własnych potrzeb.

poddasze

Szczegóły projektu domu Mak 3 na stronie: Projekt domu Mak 3

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »