Warning: mysqli_query(): (HY000/1194): Table 'wp_options' is marked as crashed and should be repaired in /var/www/html/domywstylu.pl/blog/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Nowość w naszej ofercie – projekt domu Mahoń 3 – BLOG DOMY w Stylu
Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Mahoń 3

Mahoń to projekt domu parterowego idealny dla 4-osobowej rodziny. Tradycyjna bryła z dwuspadowym dachem została wzbogacona ciekawą elewacją. Zestawienie jasnej elewacji z ceglastym klinkierem oraz drewnianymi elementami wykończenia nadaje domowi wyjątkowego charakteru.

mahon_3_w2

Centralnie umieszczone wejście do budynku zostało zadaszone przedłużonym okapem, wspartym na drewnianych słupach, które stanowi jednocześnie zadaszenie tarasu. Na dachu pojawiła się blacha na rąbek w kolorze grafitowym. Projekty domów o tak klasycznej bryle są wyjątkowo popularne wśród inwestorów.

mahon_3_w3

W projekcie przewidziano duży taras okalający dom z trzech stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy do wyboru część słonecznego lub zacienionego tarasu, który idealnie sprawdzi się jako miejsce letniego wypoczynku. Część tarasu została zadaszona, dzięki czemu możemy przebywać na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

mahon_3_w4

Dla inwestorów, którzy cenią sobie oryginalność i lubią się wyróżniać przygotowaliśmy drugą odsłonę projektu. Na elewacji pojawiła się czerwona szalówka, która nadaje domowi niezwykle nowoczesnego charakteru.

mahon_3_w5

mahon_3_w6

mahon_3_w7

mahon_3_w8

Układ funkcjonalny domu został podzielony na część dzienną i nocną. Cześć dzienną stanowi przestronny salon z jadalnią i kuchnią. W części nocnej przewidziano trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Projekt posiada kotłownię na ogrzewanie gazowe z możliwością adaptacji na paliwo.

image_rzut.php

Szczegóły projektu domu Mahoń 3 na stronie: Projekt domu Mahoń 3

1 komentarz

  • Miłosz Zarembiński

    Wyglądają naprawdę nowocześnie i dość przytulnie – podobają mi się 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »