Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Bez 2

Bez 2 jest to projekt domu z użytkowym poddaszem przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. W projekcie przewidziano jednostanowiskowy garaż, nad którym zaprojektowano przestronny taras. Prosta bryła budynku przykryta została dwuspadowym dachem. Jasna elewacja połączona została z klinkierową cegłą oraz dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. Drewniany taras, na który prowadzi wyjście z salonu dodatkowo ociepla budynek, nadając mu wyjątkowego klimatu.

Projekt utrzymamy został w nowoczesnym stylu. Na dachu pojawia się trójkątna lukarna, a na górnym tarasie przeszklone balustrady. Minimalistyczna bryła i wielkość budynku sprawiają, że dom będzie zarówno tani w budowie, jak również  ekonomiczny w późniejszym użytkowaniu.

Parter stanowi dwie strefy użytkowe: dzienną i gospodarczą. Strefa dzienna to salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Strefa gospodarcza to garaż oraz kotłownia zaprojektowana pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe lub paliwo stałe: do wybory przez inwestora. Układ funkcjonalny parteru dopełnia WC oraz wiatrołap, w którym zmieści się sporych rozmiarów szafa.

Część nocna tradycyjnie znalazła się na poddaszu. Zaprojektowano tu trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę co dodatkowo podnosi komfort jej użytkowania. Dwie mniejsze sypialnie zaprojektowano tak, aby znalazło się w nich miejsce zarówno do przechowywania, jak i wypoczynku i nauki.

Grupa budujących – Budujemy Bez

Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Bez, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Bez. W grupie zawsze raźniej.

 

Szczegóły projektu domu Bez 2 na stronie: Projekt domu Bez 2

 

3 komentarze

  • Dominik

    Ładny, nowoczesny projekt. Ja jednak szukam czegoś parterowego, ale w bardzo podobnym stylu.

  • Piotr S

    Świetny projekt! Bardzo podoba mi się weranda i taras nad garażem. Nowoczesne wykończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »