Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Jemioła 2

Jemioła 2 to nowoczesny projekt domu parterowego o wyjątkowo przejrzystym układzie funkcjonalnym. Dzięki starannie dopracowanym proporcjom i nowoczesnym detalom prosta bryła zyskała oryginalny wygląd. W projekcie wygodę użytkowania odnajdzie 4-osobowa rodzina.

Bryła budynku bez wątpienia zyskała atrakcyjny wygląd dzięki licznym przeszkleniom i zaproponowanym materiałom wykończeniowym. Przeszklenia doskonale doświetlają przestrzeń strefy dziennej, a dzięki wygodnemu przesuwnemu systemowi otwierania, taras staje się integralną częścią domu.

Dom zaprojektowany został  na rzucie prostokąta i przykryty dwuspadowym dachem bez okapów. W bryłę budynku wpisany został jednostanowiskowy garaż.  Elewacja budynku została wykończona białym tynkiem i dodatkowo wzbogacona szalówką w kolorze naturalnego drewna. Na dachu pojawiła się blacha na rąbek stojący w szarym kolorze.

Projekt nawiązuje do tradycyjnych wzorców typowych dla terenów wiejskich. Oszczędna forma i zastosowanie materiały pozwoliły uzyskać efekt tzw. nowoczesnej stodoły. Projekt cechuje harmonia, porządek i ponadczasowy charakter.

Taras z całą pewnością stanowi przedłużenie przestronnego salonu, otwierając go na otaczający ogród. Będzie idealnym miejsce do wypoczynku, wspólnego spożywania posiłków oraz zabaw z dzieci na świeżym powietrzu.

Dopracowany w szczegółach układ funkcjonalny oraz liczne przeszklenia zapewniają dostęp do światła dziennego, zimą natomiast docieplają pomieszczenia promieniami słonecznymi.

Układ funkcjonalny podzielony został na trzy strefy użytkowe. Strefa dzienna to przestronny salon oraz otwarta kuchnia z jadalnią. Strefa nocna to trzy wygodne sypianie i rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę, co podnosi jej komfort użytkowania. Część dzienna to jednostanowiskowy garaż i kotłownia z niezależnym wyjściem na zewnątrz.

 

Szczegóły projektu domu Jemioła 2 na stronie: Projekt domu Jemioła 2

 

2 komentarze

  • Marek

    Dobra wiadomość o wkraczaniu budownictwa w nowoczesnośc nie tylko wyglądem domu, ale również układem pomieszczeń. Opisany tutaj dom jest super. Chętnie byłbym gospodarzem w takim domku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »