Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Amarylis 7

Amarylis 7 to kolejna wersja projektu domu na wąską działkę. Amarylis 7 jest szerszy o 1 m od pozostałych projektów z tej serii i jako jedyny posiada częściowe podpiwniczenie. Projekt domu cechuje prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem. W bryłę budynku wpisano dwustanowiskowy garaż z dwiema niezależnymi bramami.

Od strony ogrodu zaproponowano dwa niezależne tarasy. Dolny taras stanowi przedłużenie salonu, a dzięki zadaszeniu będzie idealnym miejscem do spotkań rodzinnych i towarzyskich bez względu na pogodę. Górny taras dostępny jest z dwóch niezależnych sypialni i z całą pewnością zostanie doceniony w ciepłe, wiosenne poranki.

Układ funkcjonalny domu podzielono na trzy strefy użytkowe: dzienną, nocną i gospodarczą. Strefa gospodarcza została przeniesiona do piwnicy. Zaprojektowano to dużą kotłownię przeznaczoną pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe lub paliwo stałe, do wyboru przez inwestora oraz dwa dodatkowe pomieszczenia gospodarcze.

Strefa dzienna to przestronny salon, jadalnia oraz otwarta kuchnia. Duże przeszklenia zapewniają nie tylko odpowiednie doświetlenie, ale wzbogacają strefę dzienną pięknymi widokami oraz optycznie ją powiększają.  Układ funkcjonalny parteru dopełnia łazienka oraz dodatkowy pokój, który świetnie sprawdzi się jako gabinet do pracy lub pokój dla gości.

Strefa nocna tradycyjnie ulokowana została na poddaszu. Znalazły się tu cztery wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni zaprojektowana została jako apartament gospodarzy, który posiada prywatną garderobę i łazienkę. Takie rozwiązanie zapewnia gospodarzom większą prywatność.

Grupa budujących – Budujemy Amarylisy
Wszystkich zainteresowanych projektami z serii Amarylis zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Amarylisy, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie można bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Amarylis.

 

Szczegóły projektu domu Amarylis 7 na stronie: Projekt domu Amarylis 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »