Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Malutki dr-S

Malutki dr-S to niewielki projekt domu z użytkowym poddaszem. Na 80 m2 powierzchni użytkowej ulokowano wszystko, czego może potrzebować współczesna rodzina. Projekt opracowany został w technologii szkieletu drewnianego.

Projekt charakteryzuje się wyjątkowo oryginalną bryłą oraz nowoczesnym wykończeniem. Na elewacji wykorzystano blachę na rąbek stojący oraz szalówkę w kolorze naturalnego drewna. Dzięki duży przeszkleniom w szczytach oraz stonowanej kolorystyce, dom prezentuje się efektownie i minimalistycznie.

Zastosowanie wysokich przeszkleń nie tylko wpływa na estetykę budynku, ale również optycznie powiększa przestrzeń dzienną domu. Projekt idealnie wpisze się w naturalny krajobraz, który dzięki dużym przeszkleniom przenika do wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego klimatu.

Strefa dzienna tradycyjnie znalazła się na parterze. Tworzą ją salon, jadalnia oraz zamknięta kuchnia. Układ funkcjonalny parteru dopełnia WC oraz kotłownia gazowa, w której bez problemu wygospodarować można miejsce na pralkę.

Część nocną ulokowano na poddaszu. Zaprojektowano tu trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę, co z całą pewnością podnosi komfort jej użytkowania.

Szczegóły projektu domu Malutki dr-S znajdziesz na stronie – Projekt domu Malutki dr-S

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »