BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Malutki dr-S

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 600 zł 3 300 zł
Oferta ważna do 31.10.2019
Realizacja zamówienia w ciągu 24H
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny
arch. Przemysław Sobieszuk - MTM STYL
Porozmawiajmy o projekcie
arch. Przemysław Sobieszuk

577 007 517

577 007 517

lub
wyślij pytanie
2192
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Malutki dr-S - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Malutki dr-S - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Malutki dr-S - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 79.48 m²
 • powierzchnia zabudowy 60.25 m²
 • powierzchnia dachu 103.03 m²
 • kubatura 395.00 m³
 • wysokość 8.57 m
 • min. gabaryty działki 19.34 × 15.41 m
 • EP 2017 95.03 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Classic Ruukki, kąt nachylenia 45°
stropy: w konstrukcji drewnianej
ściany: drewniane, szkieletowe
ogrzewanie: gazowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Poniżej przedstawiamy koszty budowy domu opracowane przez firmę Fabryka Domów Drewnianych BARTEK.
Jest to firma wykonawcza specjalizująca się w budowie domów z bali oraz w konstrukcji szkieletowej.


KOSZTY BUDOWY DOMU


Stan surowy zamknięty – 184.700 zł netto + 8% VAT


Stan deweloperski – 249.000 zł netto + 8% VAT


icon-list-search-whitePobierz szczegółowy zakres wyceny budowy projektu domu Malutki Dr-S

UWAGA!

Podane koszty nie uwzględniają kosztów wykonania fundamentów.
Roboty ziemnie i fundamentowe zostały oszacowane według cen podawanych przez Sekocenbud III kw 2018.


KOSZTY FUNDAMENTÓW


System gospodarczy - 15.500 zł netto + 8% VAT


System zlecony – 21.600 zł netto + 8% VAT

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Malutki dr-S

Poszukując domu charakteryzującego się skromną formą, wysoką estetyką i funkcjonalnością, nie można nie wspomnieć o projekcie Malutki DR-S. Budynek łączy w sobie bryłę tradycyjnej stodoły z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Duże przeszklenia dodają mu atrakcyjności i pozwalają na dobre doświetlenie pomieszczeń. Jego atuty wiążą się także z tym, że projekt doskonale spełnia oczekiwania osób, które dysponują wąską działką budowlaną.

Przejrzysty układ funkcjonalny
Projekt domu Malutki dr-S  to dom należący do grupy projektów domów drewnianych, który może być użytkowany przez 4-osobową rodzinę. Rozkład pomieszczeń jest przejrzysty z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze budynku autor projektu przewidział salon połączony z jadalnią, w której warto zaplanować budujący klimatyczny nastrój kominek. Po przeciwległej stronie domu została zaplanowana zamknięta kuchnia, a obok niej niewielka kotłownia. Obie przestrzenie oddzielono zabiegowymi schodami. Na wprost nich na parterze autor projektu przewidział wc, a na piętrze łazienkę.

Poddasze domu to doskonale zaprojektowana przestrzeń do wypoczynku. Zaplanowano tu trzy sypialnie, w tym jedną główną, w której znajduje się niewielka garderoba. Atrakcyjności dodają budynkowi dwa sporej wielkości balkony, zlokalizowane wzdłuż przeciwległych, węższych ścian budynku. Na jeden z nich prowadzi wyjście z sypialni głównej, na drugi z dwóch pozostałych sypialni.

Prosta bryła nowoczesną elegancją
Malutki DR-S to projekt dopracowany w szczegółach. Niewielki, cechujących się zwartą bryłą i prostą formą, a jednocześnie wyróżniający elegancką i nowoczesną elewacją. Nieduży metraż budynku kwa sprawia, iż projekt należy do projektów domów małych do 100 m². Zastosowanie przy jego wykończeniu naturalnych materiałów gwarantuje, że dom doskonale wpisze się w przestrzeń otaczającej przyrody i stworzy wraz z nią spójną i przyjemną w odbiorze wizualnym całość. Przed domem przewidziano wąski, ale długi, zadaszony taras, który rozpoczyna się w strefie wejścia do budynku i ciągnie wzdłuż jego dwóch, przylegających do siebie ścian. Pomysłowe zaaranżowanie tej przestrzeni pozwoli stworzyć komfortowe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Atutem projektu jest połączenie niewielkiej powierzchni użytkowej budynku z w pełni funkcjonalną przestrzenią dla 4-osobowej rodziny oraz duże przeszklenia, które dobrze doświetlają wnętrze.

Inne wersje

 • Malutki 4 110 m2
 • Malutki 3 90 m2
 • Malutki 2 90 m2

Projekty podobne

 • Weranda dr-S 111 m2
 • Bez 86 m2
 • Limonka 61 m2
 • Szyszka dr-S 16 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
średnia ocen: 4,8/5, oddane głosy: 4
Kasia z Domy w Stylu

Pani Ago, mamy już gotowy taki projekt proszę sprawdzić MALUTKI 2 😉

aga

Dzień dobry, czy istnieje możliwość zmiany konstrukcji na strop żelbetowy oraz ściany na betonowe?

arch. Przemysław Sobieszuk

Panie Zenku, zmiana o którą Pan pyta jest możliwa do wykonania. W przypadku bardziej szczegółowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

zenek

Dzień dobry, Czy istnieje możliwość wyciągnięcia ścany od kuchni do końca ścian bocznych gospodarując w ten sposów dodatkową przestrzeń?

Marek

Bardzo fajny dom, tylko gdyby był z 20-40m2 większy

Michał Jedynak

Bardzo udane połączenie funcjonalności i designu. Brawo! Wersja poprawiona lepsza / większa kuchnia! Mam nadzieję, że i kosztorys wykonania też będzie zadowalający. :) Ciekawe jakby wyglądał z dostawieniem garażu, gdzieś tam koło drzwi wejściowych...

Ewa Tarnowska-Wrona (DOMY w Stylu)

Panie Krzysztofie wizualizacja będzie poprawiona w najbliższym czasie. Jeżeli chodzi o wymiar budynku 6,39 to obecnie jest to szerokość bocznej elewacji budynku. Wymiar ten jest już obecnie poprawnie zaznaczony na rzucie.

Krzysiek

Czy jest możliwość poprawy wizualizacji domu po zmianie okien od strony salonu? Na rzucie parteru błąd - źle zaznaczona odległość 6,39. Na poddaszu wejście do pokoi mogłoby być w kształt Y, wówczas będzie więcej miejsca w pokojach. Poprzednia wersja jakoś bardziej mi się podoba. Mam zamiar wybudować ten dom w przyszłym roku, ale z moimi uwagami :)

Tomaszek

Wyglada znakomicie! Fajny rozklad.