Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Słoneczny

Słoneczny to projekt domu z użytkowym poddaszem i garażem na jedno stanowisko. To propozycja projektowa, która przykuwa uwagę dzięki starannie przemyślanej elewacji. Pomimo tradycyjnej bryły dom prezentuje się wyjątkowo nowocześnie i elegancko.

Niewątpliwym atutem projektu jest zadaszony taras dostępny zarówno z salonu, jak również jadalni.  Część dzienna dzięki licznym przeszkleniom oraz antresoli jest niezwykle przestronna i bardzo dobrze doświetlona.

Na elewacji zastosowano kamień oraz szalówkę w kolorze naturalnego drewna. Przy wykończeniu domu wykorzystano jedynie naturalne odcienie ziemi, dzięki czemu dom idealnie wpisuje się w każde otoczenie. Na dachu pojawiła się blacha na rąbek stojący, która dodatkowo podkreśla nowoczesny styl domu.

Część dzienna tradycyjnie znalazła się na parterze. Tworzą ją przestronny salon z kominkiem, jadalnia w wyjściem na taras oraz kuchnia, w której wygospodarowano miejsce na wyspę. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój, łazienka oraz garderoba, która jest jednocześnie łącznikiem pomiędzy częścią mieszkalną, a garażem i kotłownią.

Na poddaszu znalazła się część nocna, którą tworzą trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę i garderobę tworząc tzw. apartament gospodarzy. Autor projektu wygospodarował również miejsce na dodatkową garderobę oraz pralnię.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły projektu domu Słoneczny znajdziesz na stronie: Projekt domu Słoneczny

 

 

2 komentarze

  • Marek

    Projekt bardzo ciekawy i z pomysłem. Układ pomieszczeń idealny dla mnie. Mnogość pokoików sprawia, że dom jest niezastąpiony dla niektórych odbiorców. Zewnętrzne wykończenie elewacji świetne i bardzo efektowne.

  • Konstancja

    Wspaniału pomysł na nowoczesny dom i ciekawy projekt. Ilość małych pomieszczeń cieszy i to bardzo. Kuchnia otwarta na salon z jadalnią jest mega pomysłem. Co za projekt! Rozwiązania bardzo trafne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »