Projekt domu TRAPER 2 BAL
Nowości projektowe

Uroczy dom letniskowy – nasz najnwoszy projekt TRAPER 2 BAL

Co powiesz na letni odpoczynek w uroczym, drewnianym domku z bali, mając do dyspozycji wygodną werandę z pięknym widokiem na krajobraz naturalny? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników spędzania czasu blisko natury, architekci z pracowni DOMYwStylu.pl stworzyli projekt domu letniskowego o nazwie TRAPER 2 BAL. Po lekkich modyfikacjach prezentowany projekt domu może również służyć jako mieszkanie całoroczne dla 3-osobowej rodziny. Podczas wakacyjnych spotkań z bliskimi dom pomieści sporą grupę znajomych i krewnych.

Projekt domu TRAPER 2 BAL

Szczegóły projektu domu TRAPER 2 BAL

Z zewnątrz dom urzeka swoją elewacją z naturalnego drewna, dzięki czemu doskonale wpisze się w otoczenie przyrody. Ściany wykończone szalówką w naturalnym odcieniu i urocze akcenty w postaci okiennic oraz ozdobnych belek podpierających zadaszenie werandy tworzą bardzo atrakcyjną wizualnie całość. Prosta bryła zwieńczona dwuspadowym dachem gwarantuje stosunkowo niskie koszty realizacji i krótki czas budowy. Warto wspomnieć, że w projekcie uwzględniono nowoczesny system grzewczy na pompę ciepła, który jest rozwiązaniem proekologicznym, pozwalającym na zredukowanie kosztów ogrzewania pomieszczeń i wody.

Szczegóły projektu domu TRAPER 2 BAL

Architekci zaprojektowali bardzo funkcjonalny program użytkowy domu, obejmujący obecność dużej sypialni na parterze, przestronnej łazienki oraz rozległego salonu z aneksem kuchennym i strefą jadalnianą. Atut projektu to dodatkowy pokój sypialny ulokowany na antresoli. W projekcie zaproponowano również praktyczny kominek w salonie. Wieczory spędzane z bliskimi przy akompaniamencie iskrzącego się ognia w kominku będą jeszcze przyjemniejsze. Duża weranda, na którą można przejść przez wysokie okna w salonie, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych pozwoli na wspólne posiłki na świeżym powietrzu.

Szczegóły projektu domu TRAPER 2 BAL

Projekt domu TRAPER 2 BAL

Szczegóły projektu domu TRAPER 2 BAL

Projekt domu TRAPER 2 BAL

Szczegóły projektu domu TRAPER 2 BAL

TRAPER 2 BAL cechuje prostota i funkcjonalność, a także piękny styl aranżacji zewnętrznej. Projekt skradnie serca wszystkim osobom zafascynowanym tradycyjnym stylem i architekturą nawiązującą do natury. Po odpowiednim ociepleniu ścian będzie mógł służyć jako komfortowy budynek przeznaczony do zamieszkania przez cały rok.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi innymi projektami domów letniskowych takich jak: WAKACYJNY, WAKACYJNY 2, czy też SZYSZKA 2 DR-S.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »