przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Wakacyjny 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł 4 150 zł
Realizacja zamówienia w 2-3 dni robocze
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
523
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Wakacyjny 2 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Wakacyjny 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 75.59 m²
 • powierzchnia zabudowy 103.33 m²
 • powierzchnia dachu 151.38 m²
 • kubatura 343.31 m³
 • wysokość 6.09 m
 • min. gabaryty działki 15.93 × 22.03 m
 • EP 85.30 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 35°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + wełna mineralna
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Wakacyjny 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Wakacyjny 2 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Wakacyjny 2

Projekt domu WAKACYJNY 2, podobnie jak jego siostrzany projekt WAKACYJNY z tej samej kolekcji, jest docelowo budynkiem rekreacyjnym, ale może również pełnić funkcję domu całorocznego. Będzie interesująca opcją mieszkalną dla 3-4 osób. Jego minimalistyczny design zachwyca prostotą formy i elegancją.

Nowoczesny projekt domu – minimalizm w czystej postaci
Prezentowany projekt zdecydowanie zalicza się do nowoczesnego stylu architektonicznego. Prosta bryła zbudowana na planie prostokąta, zwieńczona dwuspadowym dachem i minimalna ilość środków dekoracyjnych to typowe cechy współczesnej architektury. Surowość kształtów WAKACYJNEGO 2 przełamuje elewacja pokryta drewnianymi panelami w jasnym odcieniu. Aby nadać całości oryginalnego charakteru zaplanowano pokrycie części elementów elewacji jasną farbą. Dom w wyraźny sposób nawiązuje swoją stylistyką do architektury skandynawskiej, w której można odnaleźć liczne odniesienia do natury, będącej niesamowicie ważną wartością w życiu i kulturze Skandynawów. Ciekawym elementem ożywiającym całą koncepcję jest urocza altana o lekkiej, drewnianej konstrukcji.

Projekt domu parterowego
Cały program użytkowy zaplanowano na parterze. Taki zabieg architektoniczny jest nie tylko bardzo praktycznym rozwiązaniem, ale również zmniejsza koszty realizacji inwestycji i skraca czas budowy. Nieskomplikowana bryła budynku także wpłynie na jeszcze bardziej znaczące obniżenie kosztów realizacji projektu. Coraz więcej osób wybiera domy parterowe nie z powodów finansowych, ale dlatego że oferują naprawdę wysoki komfort codziennego użytkowania. Konstrukcja budynku została zaprojektowana w technologii murowanej, a strop z założenia ma być żelbetowy. Taka technologia wykonania gwarantuje bezpieczeństwo i wytrzymałość na lata.

Praktyczny układ funkcjonalny domu
Ogromnym atutem projektu jest bardzo rozległy salon połączony z otwartą kuchnią. W strefie dziennej mimo otwartego układu, każda strefa została ulokowana w przemyślany i funkcjonalny sposób. Znajdzie się w niej miejsce na zestaw mebli wypoczynkowych, duży stół jadalniany i aneks kuchenny. A do tego praktyczna i efektowna wyspa kuchenna! Uzupełnieniem programu użytkowego są 3 przestronne sypialnie, rodzinna łazienka, taras i hol.

Atrakcyjna strefa dzienna
Istotnym elementem w projekcie części dziennej są niesamowite, olbrzymie przeszklenia w postaci wysokich okien. Są one kluczowe dla całej koncepcji – otwierają wnętrze, sprawiając że ogród staje się częścią domu. Obcowanie człowieka z naturą przynosi spokój i ukojenie nerwów. WAKACYJNY 2 zapewni kontakt z przyrodą bez wychodzenia z domu! Imponujące przeszklenia tworzą tak naprawdę dwie szklane ściany w pomieszczeniu, dzięki temu salon wydaje się jeszcze bardziej przestronny. Wyobraź sobie spotkania z przyjaciółmi i rodziną w tak pięknym salonie. Wszystko w zasięgu kilku kroków, ogrom wolnej przestrzeni i piękne widoki za oknami… Czego chcieć więcej?

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie MALUTKI 5 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Prezentowany projekt domu idealnie wkomponuje się zarówno w krajobraz wiejski, jak i miejski. WAKACYJNY 2 będzie atrakcyjną propozycją na działki, na których warunki zabudowy wymagają frontowego ustawienia projektowanych budynków mieszkalnych.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Wakacyjny 76 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Awokado 2 100 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki dr-S 79 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Fistaszek 81 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 120 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń