koszyk
lupka

Projekt domu Wakacyjny 2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Wakacyjny 2
4 549 zł
Projekt w niższej cenie
Sprawdź
Rekuperacja
-200
Dziennik
GRATIS !
 • Dostępny w 24H
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zwrot/wymiana 14 dni

Porozmawiaj o projekcie

wyślij pytanie

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 75.54 m²
 • powierzchnia zabudowy 101.32 m²
 • powierzchnia dachu 151.39 m²
 • kubatura 343.31 m³
 • wysokość 6.09 m
 • min. gabaryty działki 15.93 × 22.03 m
 • EP 68.38 kWh/(m²rok)

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: jednorodzinny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + wełna mineralna
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 35°
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Parter

Projekt domu Wakacyjny 2 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Wakacyjny 2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz.
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie
radaptacja projektu ikona

Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki

W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.


Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.

Wyślij pytanie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Wakacyjny 2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Wakacyjny 2 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Bezpłatny PAKIET DODATKÓW

dodatek Rzut w skali 1:500
Rzut w skali 1:500
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna
Charakterystyka energetyczna
dodatek Zgoda na zmiany
Zgoda na zmiany
dodatek Dziennik budowy
Dziennik budowy
dodatek BIOZ
BIOZ
dodatek Poradnik okna dachowe Velux
Poradnik okna dachowe Velux

Dodatki w DOBREJ CENIE

Zamów razem z projektem
dodatek Kosztorys budowlany
Kosztorys budowlany
600
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu
Dodatkowy egzemplarz projektu
1365
dodatek Elektroniczna wersja projektu
Elektroniczna wersja projektu
682
dodatek Schemat szamba
Schemat szamba
70zł 60
dodatek Projekt altanki
Projekt altanki
420
dodatek Projekt garażu
Projekt garażu
840
dodatek Gotowe moduły ogrodów
Gotowe moduły ogrodów
80
dodatek Schemat rekuperacji
Schemat rekuperacji
660zł 460
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Wakacyjny 2

Projekt domu WAKACYJNY 2, podobnie jak jego siostrzany projekt WAKACYJNY z tej samej kolekcji, jest docelowo budynkiem rekreacyjnym, ale może również pełnić funkcję domu całorocznego. Będzie interesująca opcją mieszkalną dla 3-4 osób. Jego minimalistyczny design zachwyca prostotą formy i elegancją.

Nowoczesny projekt domu – minimalizm w czystej postaci
Prezentowany projekt zdecydowanie zalicza się do nowoczesnego stylu architektonicznego. Prosta bryła zbudowana na planie prostokąta, zwieńczona dwuspadowym dachem i minimalna ilość środków dekoracyjnych to typowe cechy współczesnej architektury. Surowość kształtów WAKACYJNEGO 2 przełamuje elewacja pokryta drewnianymi panelami w jasnym odcieniu. Aby nadać całości oryginalnego charakteru zaplanowano pokrycie części elementów elewacji jasną farbą. Dom w wyraźny sposób nawiązuje swoją stylistyką do architektury skandynawskiej, w której można odnaleźć liczne odniesienia do natury, będącej niesamowicie ważną wartością w życiu i kulturze Skandynawów. Ciekawym elementem ożywiającym całą koncepcję jest urocza altana o lekkiej, drewnianej konstrukcji.

Projekt domu parterowego
Cały program użytkowy zaplanowano na parterze. Taki zabieg architektoniczny jest nie tylko bardzo praktycznym rozwiązaniem, ale również zmniejsza koszty realizacji inwestycji i skraca czas budowy. Nieskomplikowana bryła budynku także wpłynie na jeszcze bardziej znaczące obniżenie kosztów realizacji projektu. Coraz więcej osób wybiera domy parterowe nie z powodów finansowych, ale dlatego że oferują naprawdę wysoki komfort codziennego użytkowania. Konstrukcja budynku została zaprojektowana w technologii murowanej, a strop z założenia ma być żelbetowy. Taka technologia wykonania gwarantuje bezpieczeństwo i wytrzymałość na lata.

Praktyczny układ funkcjonalny domu
Ogromnym atutem projektu jest bardzo rozległy salon połączony z otwartą kuchnią. W strefie dziennej mimo otwartego układu, każda strefa została ulokowana w przemyślany i funkcjonalny sposób. Znajdzie się w niej miejsce na zestaw mebli wypoczynkowych, duży stół jadalniany i aneks kuchenny. A do tego praktyczna i efektowna wyspa kuchenna! Uzupełnieniem programu użytkowego są 3 przestronne sypialnie, rodzinna łazienka, taras i hol.

Atrakcyjna strefa dzienna
Istotnym elementem w projekcie części dziennej są niesamowite, olbrzymie przeszklenia w postaci wysokich okien. Są one kluczowe dla całej koncepcji – otwierają wnętrze, sprawiając że ogród staje się częścią domu. Obcowanie człowieka z naturą przynosi spokój i ukojenie nerwów. WAKACYJNY 2 zapewni kontakt z przyrodą bez wychodzenia z domu! Imponujące przeszklenia tworzą tak naprawdę dwie szklane ściany w pomieszczeniu, dzięki temu salon wydaje się jeszcze bardziej przestronny. Wyobraź sobie spotkania z przyjaciółmi i rodziną w tak pięknym salonie. Wszystko w zasięgu kilku kroków, ogrom wolnej przestrzeni i piękne widoki za oknami… Czego chcieć więcej?

Prezentowany projekt domu idealnie wkomponuje się zarówno w krajobraz wiejski, jak i miejski. WAKACYJNY 2 będzie atrakcyjną propozycją na działki, na których warunki zabudowy wymagają frontowego ustawienia projektowanych budynków mieszkalnych.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie Wakacyjny 2 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje projektu Wakacyjny 2

Projekty podobne do projektu Wakacyjny 2

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń