Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Malutki 7

Malutki 7 to najnowszy projekt z kolekcji projektów Malutki. Nazwa pozostała ta sama, jednak projekt przestał być już taki mały. Powierzchnia użytkowa domu to aż 120 m2. Zaplanowano na niej wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina.

Projekt domu Malutki 7 jest idealną propozycją dla osób odważnych i aktywnych. Nietypowa bryła, duże przeszklenia oraz wspaniałe możliwości adaptacyjne sprawiają, że projekt idealnie wpiszę się zarówno w miejskie jak i podmiejskie tereny, a mieszkanie w nim stanie się czystą przyjemnością.

Prosta była pozbawiona wykuszy, lukarn i okapów nabrała oryginalności dzięki nowoczesnemu wykończeniu. Na dachu i częściowo na elewacji pojawiła się płaska blachodachówka modułowa w szarym kolorze. Budynek został ocieplony drewnianą szalówką w kolorze naturalnego drewna.

Piękne, duże przeszklenia nadały wnętrzom przestronności, a dodatkowo wprowadziły mnóstwo naturalnego światła. Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu mają do dyspozycji dwa duże tarasy, z poziomu parteru oraz na poddaszu przy sypialni.

Parter to głównie strefa dzienna. Zaprojektowano tu otwartą kuchnię, jadalnię z wyjściem na taras oraz przestronny salon z dużymi przeszkleniami. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój, łazienka oraz dwa pomieszczenia gospodarcze.

Poddasze to prywatna część nocna. Znalazły się tu trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Największa sypialnia posiada własną garderobę oraz zadaszony taras, co dodatkowo podnosi komfort jej użytkowania. W łazience wygospodarowano niewielką pralnię, która z całą pewnością ucieszy nie jedną Panią domu.

 

Szczegóły projektu Malutki 7 na stronie – Projekt domu Malutki 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »