Nowości projektowe

Nowość w ofercie – Jemioła 5

Jemioła 5 to projekt domu parterowego o powierzchni 122 m2. Prosta bryła zaprojektowana na rzucie prostokąta przykryta została dwuspadowym dachem. Projekt utrzymano w stylu tzw. nowoczesnej stodoły, której charakterystyczną cechą jest brak okapów.

Projekt wyróżnia się nie tylko wyjątkowo oryginalnym wykończeniem elewacji, ale również przejrzystym układem funkcjonalnym.  Uwagę przyciąga nowatorskie wykończenie elewacji, na której pojawiły się deski opalane ogniem.

W projekcie Jemioła 5 każdy detal wykończenia został starannie przemyślany tworząc nowoczesny projekt domu, który dba nie tylko o środowisko, ale również wyróżnia się stylem wykończenia. Projekt idealnie się wpisze zarówno w miejski, jak i wiejski krajobraz.

Strefa dzienna została idealnie doświetlona, dzięki dużym przeszkleniom, które prowadzą na taras. Pojawił się tu wygodny, przesuwny system otwierania, dzięki któremu krajobraz staje się integralną częścią wnętrza domu.

Układ funkcjonalny domu podzielono na trzy strefy użytkowe. Strefa dzienna ulokowana została w centralnej części domu. Tworzą ją przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Część nocna to trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Sypialnia rodziców zaprojektowana została jako apartament gospodarzy – z prywatną łazienką i garderobą. Układ funkcjonalny dopełnia strefa gospodarcza, na którą składają się garaż oraz kotłownia.

Szczegóły projektu na stronie – Projekt domu Jemioła 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »