Nowości projektowe

Nowe wizualizacje projektu domu Szpak dr-S

Projekt Szpak dr-S to projekt domu drewnianego, który od wielu lat nieustannie cieszy się dużą popularnością. Tęsknota za naturą i chęć powrotu do tego co naturalne sprawia, że projekty domów w wiejskim stylu są ciągle wybierane przez inwestorów. Projekt domu Szpak dr-S był jednym z pierwszych projektów, który pojawił się w naszej ofercie projektów gotowych i niedawno doczekał się nowych wizualizacji.

Budownictwo w wiejskim stylu to zazwyczaj prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem. Najczęściej są to domy drewniane, które wybudowane z wysokiej jakości materiałów będą służyły przez lata kolejnym pokoleniom.

W projekcie wykorzystano naturalne materiały w pastelowych kolorach. Na dachu pojawiła się dachówka ceramiczna w ceglastym odcieniu. Elewację zdobi drewniana szalówka w jasnoszarych barwach. Uroku dodaje biała stolarka z pięknymi, drewnianymi okiennicami oraz niewielkie ganki wsparte na kolumnach.

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Szpak dr-S

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »