Realizacje

Zdjęcia z realizacji projektu Albit

Projekt domu Albit to nieduży dom z użytkowym poddaszem idealny dla 4-osobowej rodziny.  Prosty w formie, niedrogi w realizacji, funkcjonalny i z charakterem. Jest domem kompaktowym, który mimo niewielkiej powierzchni, nieco ponad 100 m2, umożliwia funkcjonalną aranżację wnętrza.

W projekcie oprócz przestronnej części dziennej, którą tworzą salon z kominkiem, kuchnią z praktyczną spiżarnią oraz jadalnia z wyjściem na taras, zaprojektowano trzy wygodne sypialnie oraz rodzinną łazienkę. Program funkcjonalny dopełnia jednostanowiskowy garaż oraz kotłownia z niezależnym wyjściem na taras.

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Albit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »