Projekt domu Wenge
Nowości projektowe

Nowe wizualizacje projektu domu Wenge

Projekt domu Wenge już jakiś czas jest w naszej ofercie, ale niedawno doczekał się nowych wizualizacji. Wenge to nowoczesna parterówka o powierzchni 126 m2. W projekcie odnaleźć można wszystko, czego potrzebuje współczesna rodzina.

Pomimo prostej bryły dom prezentuje się wyjątkowo oryginalnie. Nowoczesna elewacja dopracowana została w najmniejszym szczególe. Białą elewację zdobią płyty kamienne oraz drewniana szalówka, które z całą pewnością przyciągną uwagę niejednej osoby. Dach pokryto nowoczesną blachą na rąbek stojący w grafitowym kolorze, który idealnie współgra ze stolarką okienną w tym samym odcieniu.
Projekt domu Wenge
Niewątpliwym atutem projektu jest duży, zadaszony taras. Pomimo, że taras dostępny jest z salonu, dzięki panoramicznym przeszkleniom umili czas spożywania posiłków także w jadalni. Zadaszenie tarasu pozwala natomiast na cieszyć się urokami natury niezależnie od pogody.
Projekt domu Wenge
Uwagę przykuwa dwustanowiskowy garaż, który zaprojektowano z przodu budynku i przykryto płaskim dachem. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje oryginalnego charakteru, ale również jest tańsze w budowie. Odejście od wielospadowego dachu i postawienie na minimalizm sprawia, że realizacja z całą pewnością będzie szybsza i łatwiejsza dla wykonawcy.
Projekt domu Wenge
Program użytkowy podzielono na trzy oddzielne strefy funkcjonalne. Strefę dzienną tworzą salon z wydzielonym miejscem na jadalnię oraz zamknięta kuchnia. W salonie pojawiły się dwa niezależne wyjścia na taras. Strefa nocna to trzy funkcjonalne sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Program funkcjonalny uzupełnia część gospodarcza z kotłownią, pomieszczeniem gospodarczym i dwustanowiskowym garażem.
Rzut parteru projektu domu Wenge
Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Wenge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »