Zdjęcie z realizacji projektu Decyma 9
Realizacje

Zjawiskowa realizacja projektu Decyma 9

Projekt domu Decyma 9 został zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Na powierzchni użytkowej ok 150 m2 komfort użytkowania z całą pewnością odnajdą wszyscy domownicy.

Zdjęcie z realizacji projektu Decyma 9

Wnętrze domu jest niezwykle funkcjonalne i podzielone na strefę dzienną oraz nocną. W strefie dziennej znajduje się przestrojony salon z jadalnią, kuchnia ze spiżarnią oraz reprezentacyjny hol.

Zdjęcie z realizacji projektu Decyma 9

Całość dopełnia duża ilość przeszkleń, dzięki czemu wnętrze domu jest niezwykle jasne i przestronne. Panoramiczne okna nie tylko sprawiają, że wnętrze domu swobodnie łączy się z ogrodem, ale również nadają lekkości bryle budynku podkreślając jego nowoczesny charakter.

Zdjęcie z realizacji projektu Decyma 9

Wnętrze utrzymane zostało w nowoczesnym stylu. Królują tu odcienie bieli, beży i szarości. Jasne barwy przełamano kolorem czarnym. Przestrzeń i przemyślany minimalizm w wykończeniu wnętrz z całą pewnością zapewni funkcjonalność i praktyczność.

Zdjęcie z realizacji projektu Decyma 9

 

Szczegóły projektu Decyma 9 oraz więcej zdjęć z realizacji projektu odnaleźć można na stronie Projekt domu Decyma 9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »