Projekt domu Jagodowy 2 dr-T
Nowości projektowe

Nowość w ofercie – Projekt domu Jagodowy 2 dr-T

Jagodowy 2 dr-T to druga wersja projektu z kolekcji Jagodowy. Tym razem układ funkcjonalny został rozplanowany na dwóch kondygnacjach, projekt nie posiada bowiem piwnicy. W projekcie pojawił się natomiast jednostanowiskowy garaż.

Projekt domu Jagodowy 2 dr-T

Podobnie jak pierwsza wersja projektu, Jagodowy 2 dr-T zaprojektowany został w technologii szkieletu drewnianego. Elewację docieplono i wykończono białym tynkiem, dzięki czemu z zewnątrz projekt wygląda jak dom murowany.

Projekt domu Jagodowy 2 dr-T

Niewątpliwym atutem projektu są dwie werandy, które pojawiły się od strony elewacji ogrodowej i frontowej. Białe kolumny, balustrady, stolarka okienna ze szprosami oraz ozdobnymi gzymsami z całą pewnością nadają werandzie wyjątkowego klimatu. Dzięki zadaszeniu mieszkańcy mogą cieszyć się urokami natury niezależnie od pogody.

Projekt domu Jagodowy 2 dr-T

Parter to część dzienna. Tworzą ja przestronny salon z licznymi przeszkleniami, otwarta kuchnia z barkiem oraz duża jadalnia. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój, który świetnie sprawdzi się jako gabinet do pracy lub pokój dla gości, łazienka oraz wiatrołap z miejscem na pojemną szafę.

Rzut parteru w projekcie Jagodowy 2 dr-T

Poddasze to część prywatna mieszkańców. Tworzą ją trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada prywatną garderobę, co z całą pewnością podnosi komfort jej użytkowania przez mieszkańców.

Rzut poddasza w projekcie Jagodowy 2 dr-T

 

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Jagodowy 2 dr-T

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »