przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
5 550 zł 5 250 zł
miniaturka

Projekt domu Jagodowy 2 dr-T

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
5 550 zł 5 250 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
203
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Jagodowy 2 dr-T - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Jagodowy 2 dr-T - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Jagodowy 2 dr-T - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 168.92 m²
 • powierzchnia garażu 27.77 m²
 • powierzchnia zabudowy 142.23 m²
 • powierzchnia dachu 269.99 m²
 • kubatura 840.00 m³
 • wysokość 8.46 m
 • min. gabaryty działki 23.64 × 18.04 m
 • EP 87.92 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 38°
stropy: na belkach drewnianych
ściany: drewniane, szkieletowe
ogrzewanie: podłogowe, kominkowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Jagodowy 2 dr-T.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Jagodowy 2 dr-T wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Jagodowy 2 dr-T

Jagodowy 2 dr-T to kolejna wersja projektu z tej serii, tym razem bez piwnicy. Układ funkcjonalny rozłożony został pomiędzy dwie kondygnacje i dodatkowo wzbogacony o garaż. Podobnie jak w pierwszej wersji projektu, projekt Jagodowy 2 dr-T pozostał w technologii szkieletu drewnianego, uzupełniając tym samym kolekcję projektów domów drewnianych.

Tradycja i nowoczesność w jednym
Projekt oparty został na prostej, klasycznej bryle przykrytej dwuspadowym dachem. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest nudy, ale to tylko złudzenie. Jasna elewacja budynku została zestawiona z szarym zadaszeniem, co nadało jej klasy i elegancji. Na dachu pojawiła się blacha na rąbek stojący wprowadzając tym samym nutkę nowoczesności. Takie pokrycie dachowe idealnie współgra z nowoczesnymi lukarnami, które pojawiły się po obu stronach budynku. Wyjątkowego klimatu nadaje jednak zastosowanie białej stolarki okiennej ze szprosami oraz ozdobnych gzymsów nad oknami.

Weranda i to nie jedna…
Niewątpliwą zaletą projektu są przepiękne, duże werandy ulokowane zarówno od strony elewacji ogrodowej, jak i frontowej. Niesamowitego uroku nadają im kolumny, na których opiera się zadaszenie. Dzięki zadaszeniu mieszkańcy mogą korzystać z werandy niezależnie od pogody. Weranda od strony ogrodu z całą pewnością będzie służyła jako letni salon, umilając czas obcowania z naturą.

Praktyczny układ funkcjonalny
Jagodowy 2 dr-T  należy do projektów domów z użytkowym poddaszem. Program funkcjonalny domu został podzielony pomiędzy dwa piętra. Część dzienną tworzy otwarta przestrzeń, na którą składają się otwarta kuchnia, jadalnia oraz salon z kominkiem. Układ funkcjonalny parteru dopełnia dodatkowy pokój, duża łazienka oraz garderoba. Na poddaszu znalazły się trzy wygodne sypialnie oraz duża, rodzinna łazienka. Jedna z sypialni posiada własną garderobę, co z całą pewnością ucieszy jej mieszkańców.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Jagodowy 2 dr-T został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Jagodowy dr-S 164 m2

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Poziomkowy 2 170 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malinowy 118 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Kawka 109 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Truskawkowy 121 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń