Realizacje

Przepiękna realizacja projektu Ariel 4

Z wielką przyjemnością przedstawiamy najnowszą realizację projektu Ariel 4 ? Dom prezentuje się naprawdę pięknie i już od pierwszego spojrzenia przyciąga uwagę. Staramy się śledzić realizacje naszych projektów i z dumą prezentować kolejne zdjęcia otrzymane od inwestorów.

 

Przepiękna realizacja projektu Ariel 4

Inwestorzy zdecydowali się na elewację wykończoną białym tynkiem i drewnianą szalówką. Z całą pewnością jest to bardzo elegancki i klasyczny wybór. Taki styl elewacji z pewnością wpisze się w każdy krajobraz, zarówno ten miejski, jak i wiejski. Biały tynk jest nie tylko piękny, ale również funkcjonalny. Jest odporny na różne czynniki atmosferycznymi, takie jak deszcz, wiatr czy promienie słoneczne. Jasny kolor elewacji dodatkowo wprowadza do otoczenia dużo światła, co jest bardzo pozytywne zwłaszcza w okresie zimowym.

Zdjęcie z realizacji projektu Ariel 4

Połączenie szalówki z białym tynkiem był strzałem w dziesiątkę. Drewniana szalówka to materiał, który wspaniale komponuje się z białym tynkiem. To bardzo stylowy wybór, który pasuje do wielu stylów architektonicznych. Biały tynk w połączeniu z szalówką daje gwarancję trwałości elewacji, a jednocześnie stanowi bardzo estetyczne rozwiązanie.

Zdjęcie z realizacji projektu Ariel 4

Inwestorzy zdecydowali się na nowoczesny wystrój wnętrza z użyciem drewna oraz elementów cegły. We wnętrzu pojawiły się kolory bieli i szarości. Zestawienie minimalistycznego stylu z naturalnymi materiałami, z całą pewnością nadają mu przytulności i charakteru. Cegła to kolejny materiał, który świetnie wpisuje się w nowoczesny styl. W tym przypadku została wykorzystana do wykończenia ściany w salonie. Cegła w kolorze ceglastym idealnie komponuje się z drewnem ocieplając nowoczesny wystrój.

Zdjęcie z realizacji projektu Ariel 4

Drewno we wnętrzu może zostać użyte w najróżniejszych formach. W tym przypadku pojawiło się na podłodze, na ścianach, w postaci mebli i elementów dekoracyjnych. W połączeniu z jasnymi kolorami bieli i szarości tworzy niezwykle spójną całość. Inwestorzy wybrali drewno w białym i orzechowym kolorze, co idealnie komponuje się z pozostałymi elementami wystroju.

Zdjęcie z realizacji projektu Ariel 4

Z całą pewnością kolory bieli i szarości są idealnym wyborem w przypadku nowoczesnego wnętrza. Biel wprowadza do wnętrza światło, a szarość dodaje elegancji i podkreśla charakter wnętrza. Biele i szarości można wykorzystać zarówno na ścianach, jak również wybierając meble oraz dodatki. Pamiętajmy, że monochromatyczna paleta barw nie musi być nudna.  Wystarczy, że dodamy kilka kolorowych akcentów, a nasz wystój zyska zupełnie nowe spojrzenie.

Zdjęcie z realizacji projektu Ariel 4

Nowoczesny wystrój wnętrza, w którym pojawia się drewno, cegła, odcienie bieli i szarości to połączenie prostoty, naturalności oraz elegancji. Aranżacja wnętrza w tym stylu nabiera wyjątkowego charakteru, a jednocześnie jest przytulna i komfortowa.

Zdjęcie z realizacji projektu Ariel 4

Zdjęcie z realizacji projektu Ariel 4

 

Niesłabnąca popularność projektów domów parterowych

Projekty domów parterowych od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Powodów ich popularności jest naprawdę wiele. Rozłożenie układu funkcjonalnego na jednym poziomie, a co za tym idzie brak schodów to główna zaleta parterówek.

Domy parterowe są najczęściej wybierane właśnie przez osoby mające trudności z poruszaniem się po schodach oraz osoby z niepełnosprawnościami, które potrzebują łatwego dostępu do wszystkich pomieszczeń w domu. Dom parterowy to również wygoda dla rodzin z małymi dziećmi. Brak schodów oraz szybki dostęp do ogrodu nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale również ułatwiają opiekę nad dziećmi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »