Projekt domu Marcepan
Jak wybrać projekt domu?,  Porady architektów

Szukasz przestrzeni? Wybierz projekt domu powyżej 140m2

Duże, przestronne domy nie są zarezerwowane tylko dla ludzi bogatych. Projekty domów powyżej 140m2 nadają się idealnie dla każdego, kto szuka przestrzeni dla siebie i swojej rodziny. Wybierając projekt domu powyżej 140m2 powierzchni użytkowej nasz gwarancję, że każdy z domowników będzie miał przestrzeń dla siebie, a dodatkowo nie będziesz musiał martwić się o dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Projekt domu Katamaran

 

Większe lokum — nie tylko dla bogatych ludzi

Przestrzeń, którą chcemy posiadać w swoim przyszłym domu to pierwsze kryterium, od którego zaczynamy poszukiwania projektu. Warto pamiętać, że duże domy są nie tylko dla bogatych ludzi. Każdy może sobie na taki dom pozwolić, jeśli tylko ma chęci i odpowiednie fundusze. Wielkość naszych czterech ścian nie powinna zależeć tylko od sporych dochodów czy majątku.

Projekt domu Platan 2

Przy wyborze metrażu powinniśmy bardziej zwrócić uwagę na to ile osób w nim zamieszka i czego domownicy będą na co dzień potrzebowali oraz oczekiwali od przestrzeni w tym domu. A zatem trzeba zdać sobie sprawę czego tak naprawdę potrzebujemy i dostosować projekt lokum oraz jego wielkość do potrzeb naszych i innych domowników.

Projekt domu Ares

W projekcie tak naprawdę nie chodzi tylko o wielkość domu, ale także o to, jak zostanie od zaprojektowany. Przyjęło się, że domy powyżej 140m2 są bardzo duże i przestronne — i jest to oczywiście prawda. Jednakże tak dużą przestrzeń w domu można łatwo zniszczyć i “zagracić”. Trzeba więc pamiętać o odpowiednim zagospodarowaniu wnętrza.

Projekt domu Amarylis 5

Duży dom może być zaprojektowany jako pojedyncza przestrzeń dla całej rodziny lub może być podzielona na różne przestrzenie dla poszczególnych domowników. Dobrze zaprojektowana przestrzeń zapewni każdemu domownikowi prywatność i komfort przebywania w domu, jaki każdy z nas potrzebuje, zwłaszcza w swoim lokum, który powinien być takim azylem i odskocznią od szarej codzienności. To właśnie w domu powinniśmy czuć się w pełni sobą i swobodnie.

Projekt domu Szpak dr-S

 

Gdzie znaleźć sprawdzony i odpowiedni projekt dużego domu?

Wybór odpowiedniego projektu dużego domu to podstawa. Trzeba zdecydować się na sprawdzony projekt, który spełni nasze wszelkie oczekiwania. Najlepsze jakościowo i przede wszystkim sprawdzone projekty domów powyżej 140 m2 znaleźć można na stronie sklepu Domy w stylu. Ten sklep z projektami cechuje przede wszystkim dbałość o klientów oraz najwyższy profesjonalizm w kwestii posiadanych projektów domów jednorodzinnych.

Projekt domu Cyprys 5

Jeśli szukasz przestronnego domu z miejscem dla każdego domownika, to projekty dużego domu od Domywstylu.pl będą dla Ciebie najlepszą opcją. To właśnie one oferują niezrównane poczucie prywatności i komfortu wszystkim przyszłym mieszkańcom.

Projekt domu Temida

Gotowe projekty domów, jakie spotkać można na stronie sklepu to nie tylko dużo tańsza alternatywa, niż zamówienie indywidualnego projektu domu u architekta, ale jest to również idealna opcja dla osób, które pragną porównać sobie różne projekty domów i wybrać ten, który najbardziej będzie odpowiadał ich oczekiwaniom i preferencjom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »