przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
5 350 zł 5 000 zł
miniaturka

Projekt domu Cytrus 5

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
5 350 zł 5 000 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
225
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Cytrus 5 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Cytrus 5 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 146.24 m²
 • powierzchnia garażu 39.94 m²
 • powierzchnia zabudowy 246.76 m²
 • powierzchnia dachu 351.77 m²
 • kubatura 530.61 m³
 • wysokość 8.01 m
 • min. gabaryty działki 23.45 × 28.45 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 30°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cytrus 5.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Cytrus 5 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Cytrus 5

CYTRUS 5 - nowoczesny projekt domu parterowego o przestronnym wnętrzu, którego powierzchnia użytkowa wynosi 146.24 m² i jest idealna dla 4-5osobowej rodziny. Elewacja domu urozmaicona drewnianymi detalami o słonecznej barwie i przytulny taras wyłożony naturalnymi panelami przywodzą na myśl atmosferę egzotycznych krajów obfitujących w drzewa cytrusowe, co stało się inspiracją do nadania nazwy CYTRUS dla całej serii obejmującej gotowe projekty domów jednorodzinnych.


Funkcjonalny projekt architektoniczny
Przestrzeń użytkowa domu, została zagospodarowana na jednym poziomie, obejmuje między innymi: rozległy salon, trzy sypialnie oraz trzy łazienki, oferując w ten sposób optymalny komfort i swobodę użytkowania każdemu z domowników.  Parterowy dom CYTRUS 5 jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów, dla których wysokie schody mogłyby znacząco utrudnić funkcjonowanie. Dodatkowym atutem koncepcji projektowej jest przestronny taras o ażurowym zadaszeniu, kreującym interesujące efekty świetlne podczas słonecznej pogody. Taki projekt tarasu zapobiega nadmiernemu nasłonecznieniu, ale jednocześnie nie blokuje w pełni dopływu światła, tworząc idealne warunki do odpoczynku.    

Aranżacja zewnętrzna
Projekt domu jednorodzinnego o minimalistycznej bryle urozmaica wysunięty garaż tworzący jednocześnie funkcjonalny podcień osłaniający frontowe wejście. Jasna elewacja została wzbogacona drewnianymi panelami oraz płytami z betonu architektonicznego. Wspomniane detale idealnie komponują się z szarą stolarką okienno-drzwiową oraz dachem pokrytym płaską blachodachówką o stalowej barwie.

Wnętrze domu
Nowoczesny projekt domu CYTRUS 5 obejmuje obszerny salon, o powierzchni użytkowej równej 40,74 m2, połączony z otwartą kuchnią, w której znalazło się miejsce na wyspę kuchenną oraz zamykaną spiżarnię. W salonie bez problemu zmieści się strefa jadalna, zachęcająca domowników do wspólnych posiłków, oraz kącik telewizyjny z dużą kanapą usytuowaną przy wysokich oknach wychodzących na rozległy taras. Czas spędzany z bliskimi umilać będzie umieszczony w salonie kominek. Część nocna układu funkcjonalnego znajduje się po przeciwnej stronie domu i składają się na nią między innymi trzy sypialnie. Największa z nich posiada wyjście na taras oraz prywatną łazienkę. W gotowym projekcie domu parterowego CYTRUS 5 nasz architekt uwzględnił także pralnię oraz kotłownię prowadzącą do przestronnego, dwustanowiskowego garażu.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie CYTRUS 5 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 6 164 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Cytrus 136 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 4 153 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Cytrus 2 136 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Justa 2 161 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Madera 128 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Ambrozja 6 165 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 2 122 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń