Porady architektów

Dlaczego warto korzystać z gotowych projektów domów?

Gotowe projekty domów są świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na szybkim otrzymaniu planów budowy. Warto z nich skorzystać także ze względu na atrakcyjną cenę, która jest nawet kilkanaście razy niższa w porównaniu z projektami tworzonymi na indywidualne zamówienie. Sprawdź, jakie są główne zalety gotowych projektów architektonicznych!

 

Projekt dostępny od zaraz

Jednym z kluczowych atutów gotowych projektów domów jest fakt, że są one dostępne praktycznie od ręki. Wystarczy wybrać konkretną propozycję i dokonać zapłaty, aby szybko otrzymać pełną dokumentację. Tymczasem wykonanie projektu domu na indywidualne zamówienie zazwyczaj trwa co najmniej kilka tygodni, jeśli nie miesięcy. Co więcej, w tym przypadku musisz liczyć się z koniecznością uczestniczenia w czasochłonnych spotkaniach z architektem. Jeśli zatem zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej przystąpić do budowy wymarzonego domu, powinieneś postawić na zakup gotowego projektu.

Projekt domu Kryszyna 2

 

Duża oszczędność finansowa

Decydując się na zakup gotowego projektu domu, możesz znacznie zaoszczędzić.  Nawet jeśli dodatkowo poprosisz o przesłanie kosztorysu lub wykupisz inne usługi, cena wciąż będzie znacznie niższa od koncepcji realizowanej na specjalne zamówienie. Warto podkreślić, że gotowe projekty domów można kupić już za około 3 tysiące złotych. Tymczasem projekt indywidualny realizowany przez architekta może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Zazwyczaj cenę wylicza się na podstawie stawki obowiązującej za metr kwadratowy. Tym samym w przypadku większych domów koszty są znacznie wyższe.

Projekt domu Anyż

 

Czy gotowe projekty domów są wysokiej jakości?

Wiele osób nie decyduje się na skorzystanie z gotowych projektów domów, obawiając się, że ich niska cena rzutuje na niższą jakość wykonanej dokumentacji. W rzeczywistości jednak takie projekty są tworzone przez doświadczonych architektów, którzy wykonują je zgodnie z obowiązującymi standardami. Decydując się na zakup gotowej dokumentacji, zyskujesz dostęp do sprawdzonej konstrukcji, zaprojektowanej zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym. Wszystkie projekty dostępne na stronie domywstylu.pl wykraczają poza niezbędne minimum wymagane przez prawo budowlane. Każdy projekt został bardzo szczegółowo opracowany, a detale poszczególnych rozwiązań zostały dokładnie opisane.

Projekt domu Puszek dr-T

 

Wybierz gotowy projekt w Domach w Stylu!

Jesteś zainteresowany kupnem gotowego projektu domu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Na stronie Domów w Stylu udostępniamy najróżniejsze projekty domów, które są tworzone przez doświadczonych architektów. Każdy projekt zawiera dokumentację niezbędną do otrzymania zgody na budowę, w tym rysunki architektoniczne i opis techniczny. Warto też zwrócić uwagę na uwzględnienie szczegółów dotyczących instalacji sanitarnej oraz elektrycznej. Nasi klienci mają do wyboru projekty dostosowane zarówno do większej działki, jak i do znacznie ograniczonych możliwości przestrzennych. Jeśli nie wiesz, jak wybrać projekt dostosowany do Twojej działki, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie pomożemy Ci w dokonaniu wyboru.

Projekt domu Aksamitka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »