koszyk
lupka

Bezpłatna analiza działki
Bezpłatna
ANALIZA DZIAŁKI
Gwarancja najniższej ceny
Gwarancja
NAJNIŻSZEJ CENY
Atrakcyjne promocje
Atrakcyjne
PROMOCJE
Bezpłatna wysyłka w 24h
Bezpłatna
WYSYŁKA W 24H
Bezpłatna ANALIZA DZIAŁKI
plany konstrukcyjne

Posiadając Decyzję o Warunkach Zabudowy (lub wypis z MPZP) oraz wybrany projekt domu, należy spotkać się z architektem, który sprawdzi, czy dany projekt mieści się na działce przeznaczonej pod inwestycję oraz spełnia kryteria określone przez warunki zabudowy.

Kupując projekt bezpośrednio w DOMY w Stylu posiadasz nieograniczoną możliwość korzystania z bezpłatnych porad oraz konsultacji z architektami i konstruktorem na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jeśli masz problem z wyborem projektu i gubisz się w gąszczu setek projektów gotowych, skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać projekt Twoich marzeń. Jesteśmy w stanie wybrać projekt dopasowany nie tylko do Twoich indywidualnych oczekiwań, ale również dopasować projekt do Twojej działki. Wystarczy, że na adres projekty@domywstylu.pl przyślesz nam swoje oczekiwania wobec projektu oraz dołączysz następujące dokumenty

  • wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowanie Przestrzennego (jeśli nie ma uchwalonego planu to Decyzję o Warunkach Zabudowy)
  • mapę do celów opiniodawczych (jest to aktualna kopia mapy zasadniczej pochodząca z zasobu Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej lub Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej). Koszt mapy to

Po zapoznaniu z przesłaną dokumentacją oraz Twoimi oczekiwaniami wybierzemy i zaproponujemy Ci najbardziej odpowiednie projekty z naszej oferty.

Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY Gwarancja najniższej ceny
Wszystkie projekty dostępne na stronie domywstylu.pl są projektami naszego autorstwa. Decydując się na zakup gotowego projektu u nas otrzymujesz projekt bezpośrednio od autora. Zakup projektu bez pośredników daje Ci możliwość nie tylko bezpłatnych konsultacji z autorem projektu, ale również możliwość negocjacji ceny. Masz wątpliwości do projektu zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Atrakcyjne PROMOCJE Atrakcyjne promocje
Wszyscy kochają promocje! Nic tak nie przyciąga uwagi i nie zachęca do kupna, jak promocyjna cena. Dbając o naszych klientów z wielką przyjemnością organizujemy różne akcje promocyjne. Śledź nasze promocje i złap rabat na projekt. Chcesz kupić projekt, ale aktualnie nie obowiązuje żadna promocja? Nic straconego. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę sprzedaży projektu specjalnie dla Ciebie.
domek ikonka
Masz pytania? Zadzwoń
Bezpłatna WYSYŁKA Bezpłatna wysyłka w 24h
Zamawiając projekt z oferty DOMY w Stylu nie musisz się martwić o koszty przesyłki. Koszty dostawy pokrywa nasza pracownia. Bezpłatna wysyłka jest oferowana wszystkim klientom niezależnie od sposobu płatności. Do wyboru masz następujące formy wysyłki projektu:
tick
logo InPost
Paczkomat InPost
tick
logo Poczta Polska
Poczta Polska
tick
logo DHL
Kurier DHL
tick
odbiór osobisty (ul. Podleśna 14, Białystok)