koszyk
lupka
Projekt Ariel

Bezpłatna analiza działki

Posiadając Decyzję o Warunkach Zabudowy (lub wypis z MPZP) oraz wybrany projekt domu, należy spotkać się z architektem, który sprawdzi, czy dany projekt mieści się na działce przeznaczonej pod inwestycję oraz spełnia kryteria określone przez warunki zabudowy.

Kupując projekt bezpośrednio w DOMY w Stylu posiadasz nieograniczoną możliwość korzystania z bezpłatnych porad oraz konsultacji z architektami i konstruktorem na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jeśli masz problem z wyborem projektu i gubisz się w gąszczu setek projektów gotowych, skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać projekt Twoich marzeń. Jesteśmy w stanie wybrać projekt dopasowany nie tylko do Twoich indywidualnych oczekiwań, ale również dopasować projekt do Twojej działki.

Wystarczy, że na adres projekty@domywstylu.pl przyślesz nam swoje oczekiwania wobec projektu oraz dołączysz następujące dokumenty:

  • wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowanie Przestrzennego (jeśli nie ma uchwalonego planu to Decyzję o Warunkach Zabudowy)
  • mapę do celów opiniodawczych (jest to aktualna kopia mapy zasadniczej pochodząca z zasobu Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej lub Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej). Koszt mapy to 30 – 50 zł.

Po zapoznaniu z przesłaną dokumentacją oraz Twoimi oczekiwaniami wybierzemy i zaproponujemy Ci najbardziej odpowiednie projekty z naszej oferty.

Projekt Ares

Gwarancja najniższej ceny

Wszystkie projekty dostępne na stronie domywstylu.pl są projektami naszego autorstwa. Decydując się na zakup gotowego projektu u nas otrzymujesz projekt bezpośrednio od autora.

Zakup projektu bez pośredników daje Ci możliwość nie tylko bezpłatnych konsultacji z autorem projektu, ale również możliwość negocjacji ceny.

Masz wątpliwości do projektu zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Projekt Tytus

Atrakcyjne promocje

Wszyscy kochają promocje! Nic tak nie przyciąga uwagi i nie zachęca do kupna, jak promocyjna cena. Dbając o naszych klientów z wielką przyjemnością organizujemy różne akcje promocyjne. Śledź nasze promocje i złap rabat na projekt.

Chcesz kupić projekt, ale aktualnie nie obowiązuje żadna promocja? Nic straconego. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę sprzedaży projektu specjalnie dla Ciebie.

Sprawdź nasze aktualne promocje

Projekt Kaatamaran

Bezpłatna wysyłka

Zamawiając projekt z oferty DOMY w Stylu nie musisz się martwić o koszty przesyłki. Koszty dostawy pokrywa nasza pracownia. Bezpłatna wysyłka jest oferowana wszystkim klientom niezależnie od sposobu płatności.

Do wyboru masz następujące formy wysyłki projektu:

  • Poczta Polska
  • Kurier DHL
  • Paczkomat Inpost
  • odbiór osobisty (ul. Podleśna 14, Białystok)