koszyk
lupka

Ariel - … nic mi więcej nie potrzeba

czasopismo: DOMY W STYLU 2(43)2019

W tym wydaniu katalogu zapraszamy do malowniczej miejscowości położonej w sąsiedztwie polskich gór. Przepiękne widoki jakie można podziwiać z okna bohaterów naszego wywiadu sprawiają, że z lekką zazdrością oglądamy realizację jednego z naszych najpopularniejszych projektów domów ARIEL.

Okładka do artykułu: 'Ariel - … nic mi więcej nie potrzeba'

Ambrozja – oaza spokoju w głębi puszczy

czasopismo: DOMY W STYLU 1(44)2020

W tym wydaniu katalogu odkrywamy kolejną realizację domu wybudowanego według projektu – AMBROZJA z oferty DOMY w Stylu. Zapraszamy do niewielkiej, ale niezwykle urokliwej miejscowości położonej wśród licznych lasów Puszczy Kozienickiej, w okolicach Kozienickiego Parku Krajobrazowego.

Okładka do artykułu: 'Ambrozja – oaza spokoju w głębi puszczy'

BEZ mały dom w stylu prowansalskim

czasopismo: DOMY w Stylu 1(42)2019

Z marzeń i planów nie warto rezygnować. Joanna i Michał od zawsze marzyli o własnym domu. Jeszcze, gdy dom pozostawał w sferze marzeń, przeglądali różne projekty, szukając tego jedynego. Już wtedy natknęli się na projekt BEZ. Od razu wpadł im w oko. Jakiś czas później, gdy marzenie zaczęło się urzeczywistniać wrócili do projektu. Jak się okazało, nawet po latach projekt BEZ okazał się strzałem w dziesiątkę.

Okładka do artykułu: 'BEZ mały dom w stylu prowansalskim'

Ambrozja - 1 projekt, 2 realizacje

czasopismo: DOMY w Stylu 2(41)2018

Chętnie śledzimy losy inwestorów, którzy wybierają projekty z oferty DOMY w Stylu. Za każdym sprzedanym projektem stoi bowiem ciekawa historia, której z przyjemnością chcemy wysłuchać. Tym razem z wizytą udaliśmy się do dwójki braci: Wojciecha i Tomasza, którzy realizując marzenia o własnym domu, wybrali ten sam projekt - Ambrozja.

Okładka do artykułu: 'Ambrozja - 1 projekt, 2 realizacje'

Mariaż ergonomii z ekonomią

czasopismo: Domowy.pl Katalog z Projektami 2/2017

Amarylis 5 to projekt odpowiadający na realne potrzeby współczesnych inwestorów; posiada wiele zalet, które docenią osoby poszukujące rozwiązań gwarantujących rozsądne wydatki – zarówno podczas budowy, jak również podczas użytkowania. To dom dla rodziny, która nie chce przepłacać i stawia na rozwiązania szyte na miarę. Dwukondygnacyjny układ stref mieszkalnych, wielkość pomieszczeń dopasowana do liczby mieszkańców, prawidłowe usytuowanie budynku względem stron świata i dwuspadowy dach to tylko wybrane cechy, świadczące o finansowej racjonalności zastosowanych rozwiązań. To naprawdę udany mariaż ekonomii z ergonomią.

Okładka do artykułu: 'Mariaż ergonomii z ekonomią'

Ambrozja 3 – Nowoczesny dom z leśnym ogrodem

czasopismo: Domy w stylu 1(38)2017

Projekt domu powinien być dopasowany nie tylko do potrzeb i stylu domowników, ale również do działki i jej otoczenia. Nowoczesny budynek może równie dobrze wyglądać na miejskiej działce, jak na podmiejskich terenach w otoczeniu lasu. Dobierając odpowiednią kolorystykę i wykończenie elewacji wraz z dobrze zagospodarowaną działką z leśnym ogrodem, otrzymamy naturalne przejście między lasem a domem, łącząc te dwie przestrzenie w harmonijną całość. Taki efekt osiągnęli Jakub i Joanna, którzy wybudowali dom z leśnym ogrodem według projektu Ambrozja 3.

Okładka do artykułu: 'Ambrozja 3 – Nowoczesny dom z leśnym ogrodem'

Amarylis – dom skrojony na miarę

czasopismo: Domy w stylu 2(37)2016

Niekiedy bywa tak, że projekt gotowy tak bardzo odpowiada wymaganiom inwestorów, że realizują go prawie bez wprowadzania jakichkolwiek zmian. Wybrany projekt idealnie wpisuje się w potrzeby domowników, znakomicie pasuje do warunków panujących na działce oraz możliwości finansowych. Tak właśnie było w przypadku Państwa Magdaleny i Adama, którzy wybudowali dom wg projektu Amarylis.

Okładka do artykułu: 'Amarylis – dom skrojony na miarę'

Ariel - Dom spełnionych marzeń

czasopismo: Domy w stylu 1(36)2016

Wybór projektu domu to pierwszy krok do zrealizowania marzenia o własnym domu. Często jest to długotrwały proces zależny od działki, warunków zabudowy oraz oczekiwań przyszłych mieszkańców. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby oraz możliwości finansowe i porównać je ze znajdującą się na rynku ofertą projektową. Pomimo wszelkich starań może się jednak okazać, iż idealny projekt powstaje dopiero po dokonaniu zakupu innego projektu. Wówczas albo decydujemy się na budowę już zakupionego projektu albo kupujemy projekt domu naszych marzeń. W takiej sytuacji znaleźli się Tomasz i Sabina, których projektem marzeń okazał się projekt ARIEL.

Okładka do artykułu: 'Ariel - Dom spełnionych marzeń'

Cykada w sercu szkockiego rancza

czasopismo: Domy w stylu 2(24)2010

Szkockie Rancho Wellness & Spa prezentuje się efektownie, widać w nim dbałość o najdrobniejsze szczegóły i konsekwencję stylu. Projektując wnętrza obiektu Państwo Rozwora zdali się na swój gust. Z porady architekta wnętrz korzystali w nieznacznym zakresie, gdy pojawił się dylemat, czym zabarwić krokwie w sali restauracyjnej, by wyglądały lekko. Elementem dekoracyjnym sali restauracyjnej jest szkocka krata dodająca uroku pomieszczeniom.

Okładka do artykułu: 'Cykada w sercu szkockiego rancza'

CYPRYS ponadczasowy duet bieli i czerni

czasopismo: Domy w stylu 2(35)2015

Projekt dobrze dobrany do potrzeb domowników, dopasowany do warunków panujących na działce oraz możliwości finansowych inwestora gwarantuje sprawną realizację inwestycji i komfort późniejszej eksploatacji domu. Pamiętając o powyższych kryteriach, trafnie wybrany projekt domu to przede wszystkim projekt dostosowany do stylu życia rodziny. Potwierdzeniem tej tezy jest dom Joanny i Adama, wybudowany według projektu Cyprys.

Okładka do artykułu: 'CYPRYS ponadczasowy duet bieli i czerni'

W stylu skandynawskim

czasopismo: Domy w stylu 2(33)2014

Prosty, funkcjonalny i elegancki dom jest marzeniem każdego z nas i taka właśnie jest nasza propozycja. Przestronne szafy i schowki służą temu, aby w domu panował ład i porządek. Wyeksponowane są jedynie te elementy, które są dla nas ważne. Tak wnętrze do projektu Decyma opisuje autor wizualizacji.

Okładka do artykułu: 'W stylu skandynawskim'

Miejska Willa

czasopismo: Domowy.pl Katalog z Projektami 2/2014

Dom, którego wygląd przywodzi na myśl kraje śródziemnomorskie, może być nie tylko świadectwem umiłowania wakacji nad ciepłym morzem, ale również aprobaty dla piękna ukrytego w prostych formach, ciepłych kolorach i harmonijnym wyglądzie.

Okładka do artykułu: 'Miejska Willa '

Dom z Okładki idealnie dopasowany

czasopismo: Domowy.pl Katalog z Projektami 2/2015

Planując budowę staramy się przewidzieć jak najwięcej, analizujemy różne rozwiązania funkcjonalne naszego przyszłego domu i porównujemy je z ofertami projektantów. Nie boimy się oczekiwać, że znajdziemy wśród nich projekt stworzony z myślą o rodzinie takiej jak nasza, który stawi czoła naszym wymaganiom, a może nawet je przerośnie. Jesteśmy świadomi własnych potrzeb i spodziewamy się, że autorzy projektów im sprostają. Przykładem projektu odpowiadającego potrzebom współczesnej rodziny jest Ariel.

Okładka do artykułu: 'Dom z Okładki idealnie dopasowany'

Cykada - Spełnione marzenia

czasopismo: Domy w Stylu 1(25)2011

Powiedzenie „Nic się nie zdarza, jeśli nie jest wpierw marzeniem” doskonale odzwierciedla przygodę Państwa Izabeli i Grzegorza Soszka z budową pensjonatu według projektu Cykada (MTM STYL). Powstała ona w wyjątkowo pięknym miejscu, na Pojezierzu Iławskim, we wsi Siemiany, położonej na malowniczym lewym brzegu najdłuższego jeziora w Polsce – Jezioraka.

Okładka do artykułu: 'Cykada - Spełnione marzenia'

Jaspis nowoczesny dom z pięknym ogrodem

czasopismo: Domy w stylu 1(34)/2015

Kompleksowo wykończony i urządzony dom z zagospodarowanym ogrodem, dostosowanym do jego charakteru jest dumą gospodarzy i marzeniem inwestorów planujących budowę domu. Pragniemy zaprezentować Państwu kolejną już, niezwykle udaną realizację domu według jednego z naszych projektów. Tym razem gościmy w okolicach Bydgoszczy, u Pawła i Anny, w domu wybudowanym według projektu Jaspis.

Okładka do artykułu: 'Jaspis nowoczesny dom z pięknym ogrodem'

Od A do Z czyli kompleksowa realizacja domu NEPTUN 4

czasopismo: Domy w stylu 2(33)/2014

Ze względu na rosnące ceny działek budowlanych w centrach miast, krajobraz przedmieść dużych aglomeracji zaczyna obfitować w atrakcyjne osiedla nowoczesnych domów jednorodzinnych. Zazwyczaj miejsca te oddalone o kilka, kilkanaście kilometrów od centrum zlokalizowane są w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do miasta. Jest to niewątpliwa alternatywa dla inwestorów, którzy pragną mieszkać we własnym domu i od weekendu do weekend cieszyć się namiastką „świętego spokoju” wśród pól i lasów.

Okładka do artykułu: 'Od A do Z czyli kompleksowa realizacja domu NEPTUN 4'

Amelia nowoczesny dom na wąską działkę

czasopismo: DOMY W STYLU 1(32)2014

Z przyjemnością „kibicujemy” inwestorom, którzy wybierają projekty z naszej oferty i chętnie śledzimy efekty ich starań. Tym razem gościmy niedaleko Poznania, w domu Agnieszki i Sławomira, wybudowanym według projektu AMELIA.

Okładka do artykułu: 'Amelia nowoczesny dom na wąską działkę'

Azalia 4 dom wpisany w mazurski pejzaż

czasopismo: DOMY w stylu 2(31)/2013

Jesteśmy w mazurskiej wsi położonej niedaleko Giżycka i korzystamy z gościnności Barbary i Mariusza, którzy od siedmiu miesięcy mieszkają w swoim nowym domu. Barbara i Mariusz podchodzą pragmatycznie do realizowanych przedsięwzięć. Dlatego wybierając projekt domu brali pod uwagę przede wszystkim koszty budowy domu. Fotoreportaż z realizacji projektu Azalia 4.

Okładka do artykułu: 'Azalia 4 dom wpisany w mazurski pejzaż'

Gryfon i Orbita

czasopismo: Najciekawsze Projekty - Domy Nowoczesne 1/2013

Ostatnio obserwujemy coraz większe zainteresowanie domami o nowoczesnej stylistyce. Domy nowoczesne są niejako uniwersalne, ponieważ doskonale wpisują się w każdy krajobraz. Mogą stać na ciasnej, miejskiej działce, na malowniczej, górskiej, nad morzem, wśród dużych drzew – ważne, aby były dobrze zaprojektowane i usytuowane w prawidłowy sposób.

Okładka do artykułu: 'Gryfon i Orbita'

Gryfon i Orbita

czasopismo: Najciekawsze Projekty - Domy Nowoczesne 1/2013

Ostatnio obserwujemy coraz większe zainteresowanie domami o nowoczesnej stylistyce. Domy nowoczesne są niejako uniwersalne, ponieważ doskonale wpisują się w każdy krajobraz. Mogą stać na ciasnej, miejskiej działce, na malowniczej, górskiej, nad morzem, wśród dużych drzew – ważne, aby były dobrze zaprojektowane i usytuowane w prawidłowy sposób.

Okładka do artykułu: 'Gryfon i Orbita'