Ambrozja 3 – Nowoczesny dom z leśnym ogrodem

czasopismo: Domy w stylu 1(38)2017 | tagi: ambrozja3 mtmstyl domywstylu projektydomow projektygotowe realizacja projekt

Projekt domu powinien być dopasowany nie tylko do potrzeb i stylu domowników, ale również do działki i jej otoczenia. Nowoczesny budynek może równie dobrze wyglądać na miejskiej działce, jak na podmiejskich terenach w otoczeniu lasu. Dobierając odpowiednią kolorystykę i wykończenie elewacji wraz z dobrze zagospodarowaną działką z leśnym ogrodem, otrzymamy naturalne przejście między lasem a domem, łącząc te dwie przestrzenie w harmonijną całość. Taki efekt osiągnęli Jakub i Joanna, którzy wybudowali dom z leśnym ogrodem według projektu Ambrozja 3.

Okładka do artykułu: 'Ambrozja 3 – Nowoczesny dom z leśnym ogrodem'

Amarylis – dom skrojony na miarę

czasopismo: Domy w stylu 2(37)2016 | tagi: amarylis mtmstyl domywstylu projektydomow realizacja projekt

Niekiedy bywa tak, że projekt gotowy tak bardzo odpowiada wymaganiom inwestorów, że realizują go prawie bez wprowadzania jakichkolwiek zmian. Wybrany projekt idealnie wpisuje się w potrzeby domowników, znakomicie pasuje do warunków panujących na działce oraz możliwości finansowych. Tak właśnie było w przypadku Państwa Magdaleny i Adama, którzy wybudowali dom wg projektu Amarylis.

Okładka do artykułu: 'Amarylis – dom skrojony na miarę'

Ariel - Dom spełnionych marzeń

czasopismo: Domy w stylu 1(36)2016 | tagi: ariel mtmstyl domywstylu projektydomow

Wybór projektu domu to pierwszy krok do zrealizowania marzenia o własnym domu. Często jest to długotrwały proces zależny od działki, warunków zabudowy oraz oczekiwań przyszłych mieszkańców. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby oraz możliwości finansowe i porównać je ze znajdującą się na rynku ofertą projektową. Pomimo wszelkich starań może się jednak okazać, iż idealny projekt powstaje dopiero po dokonaniu zakupu innego projektu. Wówczas albo decydujemy się na budowę już zakupionego projektu albo kupujemy projekt domu naszych marzeń. W takiej sytuacji znaleźli się Tomasz i Sabina, których projektem marzeń okazał się projekt ARIEL.

Okładka do artykułu: 'Ariel - Dom spełnionych marzeń'

Cykada w sercu szkockiego rancza

czasopismo: Domy w stylu 2(24)2010 | tagi: cykada projekt realizacja mtmstyl

Szkockie Rancho Wellness & Spa prezentuje się efektownie, widać w nim dbałość o najdrobniejsze szczegóły i konsekwencję stylu. Projektując wnętrza obiektu Państwo Rozwora zdali się na swój gust. Z porady architekta wnętrz korzystali w nieznacznym zakresie, gdy pojawił się dylemat, czym zabarwić krokwie w sali restauracyjnej, by wyglądały lekko. Elementem dekoracyjnym sali restauracyjnej jest szkocka krata dodająca uroku pomieszczeniom.

Okładka do artykułu: 'Cykada w sercu szkockiego rancza'

CYPRYS ponadczasowy duet bieli i czerni

czasopismo: Domy w stylu 2(35)2015 | tagi: Cyprys projekt realizacja mtmstyl

Projekt dobrze dobrany do potrzeb domowników, dopasowany do warunków panujących na działce oraz możliwości finansowych inwestora gwarantuje sprawną realizację inwestycji i komfort późniejszej eksploatacji domu. Pamiętając o powyższych kryteriach, trafnie wybrany projekt domu to przede wszystkim projekt dostosowany do stylu życia rodziny. Potwierdzeniem tej tezy jest dom Joanny i Adama, wybudowany według projektu Cyprys.

Okładka do artykułu: 'CYPRYS ponadczasowy duet bieli i czerni'

W stylu skandynawskim

czasopismo: Domy w stylu 2(33)2014 | tagi: decyma mtmstyl projekt

Prosty, funkcjonalny i elegancki dom jest marzeniem każdego z nas i taka właśnie jest nasza propozycja. Przestronne szafy i schowki służą temu, aby w domu panował ład i porządek. Wyeksponowane są jedynie te elementy, które są dla nas ważne. Tak wnętrze do projektu Decyma opisuje autor wizualizacji.

Okładka do artykułu: 'W stylu skandynawskim'

Miejska Willa

czasopismo: Domowy.pl Katalog z Projektami 2/2014 | tagi: cyprys 3 dom z okładki mtmstyl projekt

Dom, którego wygląd przywodzi na myśl kraje śródziemnomorskie, może być nie tylko świadectwem umiłowania wakacji nad ciepłym morzem, ale również aprobaty dla piękna ukrytego w prostych formach, ciepłych kolorach i harmonijnym wyglądzie.

Okładka do artykułu: 'Miejska Willa '

Dom z Okładki idealnie dopasowany

czasopismo: Domowy.pl Katalog z Projektami 2/2015 | tagi: ariel dom z okładki mtmstyl projekt

Planując budowę staramy się przewidzieć jak najwięcej, analizujemy różne rozwiązania funkcjonalne naszego przyszłego domu i porównujemy je z ofertami projektantów. Nie boimy się oczekiwać, że znajdziemy wśród nich projekt stworzony z myślą o rodzinie takiej jak nasza, który stawi czoła naszym wymaganiom, a może nawet je przerośnie. Jesteśmy świadomi własnych potrzeb i spodziewamy się, że autorzy projektów im sprostają. Przykładem projektu odpowiadającego potrzebom współczesnej rodziny jest Ariel.

Okładka do artykułu: 'Dom z Okładki idealnie dopasowany'

Cykada - Spełnione marzenia

czasopismo: Domy w Stylu 1(25)2011 | tagi: Cykada MTMSTYL pensjonat realizacja

Powiedzenie „Nic się nie zdarza, jeśli nie jest wpierw marzeniem” doskonale odzwierciedla przygodę Państwa Izabeli i Grzegorza Soszka z budową pensjonatu według projektu Cykada (MTM STYL). Powstała ona w wyjątkowo pięknym miejscu, na Pojezierzu Iławskim, we wsi Siemiany, położonej na malowniczym lewym brzegu najdłuższego jeziora w Polsce – Jezioraka.

Okładka do artykułu: 'Cykada - Spełnione marzenia'

Jaspis nowoczesny dom z pięknym ogrodem

czasopismo: Domy w stylu 1(34)/2015 | tagi: jaspis realizacja ogród

Kompleksowo wykończony i urządzony dom z zagospodarowanym ogrodem, dostosowanym do jego charakteru jest dumą gospodarzy i marzeniem inwestorów planujących budowę domu. Pragniemy zaprezentować Państwu kolejną już, niezwykle udaną realizację domu według jednego z naszych projektów. Tym razem gościmy w okolicach Bydgoszczy, u Pawła i Anny, w domu wybudowanym według projektu Jaspis.

Okładka do artykułu: 'Jaspis nowoczesny dom z pięknym ogrodem'

Od A do Z czyli kompleksowa realizacja domu NEPTUN 4

czasopismo: Domy w stylu 2(33)/2014 | tagi: neptun 4 MTMSTYL dom projekt

Ze względu na rosnące ceny działek budowlanych w centrach miast, krajobraz przedmieść dużych aglomeracji zaczyna obfitować w atrakcyjne osiedla nowoczesnych domów jednorodzinnych. Zazwyczaj miejsca te oddalone o kilka, kilkanaście kilometrów od centrum zlokalizowane są w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do miasta. Jest to niewątpliwa alternatywa dla inwestorów, którzy pragną mieszkać we własnym domu i od weekendu do weekend cieszyć się namiastką „świętego spokoju” wśród pól i lasów.

Okładka do artykułu: 'Od A do Z czyli kompleksowa realizacja domu NEPTUN 4'

Amelia nowoczesny dom na wąską działkę

czasopismo: DOMY W STYLU 1(32)2014 | tagi: amelia MTMSTYL dom projekt

Z przyjemnością „kibicujemy” inwestorom, którzy wybierają projekty z naszej oferty i chętnie śledzimy efekty ich starań. Tym razem gościmy niedaleko Poznania, w domu Agnieszki i Sławomira, wybudowanym według projektu AMELIA.

Okładka do artykułu: 'Amelia nowoczesny dom na wąską działkę'

Azalia 4 dom wpisany w mazurski pejzaż

czasopismo: DOMY w stylu 2(31)/2013 | tagi: azalia 4 MTMSTYL dom projekt

Jesteśmy w mazurskiej wsi położonej niedaleko Giżycka i korzystamy z gościnności Barbary i Mariusza, którzy od siedmiu miesięcy mieszkają w swoim nowym domu. Barbara i Mariusz podchodzą pragmatycznie do realizowanych przedsięwzięć. Dlatego wybierając projekt domu brali pod uwagę przede wszystkim koszty budowy domu. Fotoreportaż z realizacji projektu Azalia 4.

Okładka do artykułu: 'Azalia 4 dom wpisany w mazurski pejzaż'

Gryfon i Orbita

czasopismo: Najciekawsze Projekty - Domy Nowoczesne 1/2013 | tagi: orbita MTMSTYL dom projekt

Ostatnio obserwujemy coraz większe zainteresowanie domami o nowoczesnej stylistyce. Domy nowoczesne są niejako uniwersalne, ponieważ doskonale wpisują się w każdy krajobraz. Mogą stać na ciasnej, miejskiej działce, na malowniczej, górskiej, nad morzem, wśród dużych drzew – ważne, aby były dobrze zaprojektowane i usytuowane w prawidłowy sposób.

Okładka do artykułu: 'Gryfon i Orbita'

Gryfon i Orbita

czasopismo: Najciekawsze Projekty - Domy Nowoczesne 1/2013 | tagi: gryfon MTMSTYL dom projekt

Ostatnio obserwujemy coraz większe zainteresowanie domami o nowoczesnej stylistyce. Domy nowoczesne są niejako uniwersalne, ponieważ doskonale wpisują się w każdy krajobraz. Mogą stać na ciasnej, miejskiej działce, na malowniczej, górskiej, nad morzem, wśród dużych drzew – ważne, aby były dobrze zaprojektowane i usytuowane w prawidłowy sposób.

Okładka do artykułu: 'Gryfon i Orbita'

Szyper 6 DR-S zwycięzca w kategorii domy letniskowe

czasopismo: Najciekawsze projekty Domów | tagi: zwycięzca konkurs szyper MTMSTYL dom projekt

Szyper 6 dr-S to stosunkowo niewielki dom letniskowy, który wyróżnia się na tle projektów konkurencyjnych niebanalną i charakterystyczna bryłą. Na niewielkiej powierzchni udało się zaprojektować funkcjonalną przestrzeń.

Okładka do artykułu: 'Szyper 6 DR-S zwycięzca w kategorii domy letniskowe'

Heban zwycięzcą w kategorii domy parterowe

czasopismo: Najciekawsze Projekty Domów | tagi: zwycięzca konkurs heban MTM STYL

Popularności projektu Heban należy upatrywać na kilku poziomach: ekonomicznym, funkcjonalnym i stylistycznym. Nic więc dziwnego, ze został wyróżniony przez jury i zdobył tytuł: Projektu Roku 2013.

Okładka do artykułu: 'Heban zwycięzcą w kategorii domy parterowe'

Funkcjonalnie na niewielkim metrażu

czasopismo: Kreator-Projekty 1/2013 | tagi: albit MTMSTYL dom projekt

Projekt Albit wyraża oczekiwania współczesnych inwestorów, którzy po pierwsze marzą, by zamieszkać w domu z ogrodem, po drugie posiadają fundusze, które mocno ograniczają ich możliwości, po trzecie chcą, by w przyszłości dom nie generował wysokich kosztów utrzymania.

Okładka do artykułu: 'Funkcjonalnie na niewielkim metrażu'

Meteor 2 udany kompromis

czasopismo: Domy w stylu 1(30)/2013 | tagi: meteor 2 MTMSTYL dom projekt

Za każdym sprzedanym projektem stoi ciekawa historia, dlatego chętnie śledzimy losy inwestorów, którzy wybierają projekt z oferty MTM STYL. Tym razem udaliśmy się z wizytą do Państwa Małgorzaty i Sylwestra, którzy wybudowali dom według projektu METEOR 2.

Okładka do artykułu: 'Meteor 2 udany kompromis'

Aby dom był ciepły

Jednym z największych problemów związanych z wybudowaniem dobrze docieplonego domu jest powstawanie mostków termicznych, czyli miejsc o zwiększonym przewodnictwie cieplnym. Sprawiają one, że ciepło dosłownie „ucieka z domu”. Rozwiązaniem tego problemu jest budowa w systemie Termalica – dzięki wyjątkowym właściwościom cieplnym, dom wybudowany w systemie Termalica jest ciepły i przytulny. Projekt Zięba jest jednym z projektów zaprojektowanych w systemie Termalica.

Okładka do artykułu: 'Aby dom był ciepły'