koszyk
lupka

Biuro Projektowe MTM STYL istnieje od 1993 roku. Od 25 lat umiejętnie łączymy działalność zawodową z życiową pasją, jaką jest architektura. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie dla naszej kreatywności i pomysłowości. Nasze projekty to efekt pracy profesjonalistów, którzy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku tworzą funkcjonalne i przemyślane w każdym szczególe projekty domów.

Nasza oferta liczy sobie ponad 800 projektów gotowych, począwszy od małych domów rekreacyjnych po budynki wielorodzinne. Nasze projekty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród inwestorów indywidualnych, ale również wśród deweloperów. Na podstawie naszych projektów powstają osiedla domów jednorodzinnych takie jak Rozgarty II koło Torunia oraz osiedla mieszkaniowe np. Osiedle Enklawa w Grójcu.

Nasze projekty zyskały uznanie wśród tysięcy osób poszukujących własnego, wymarzonego domu. Świadczyć o tym mogą wyróżnienia, które otrzymaliśmy na przełomie lat:
  • 2001 - Pozytywna opinia Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.
  • 2009 - Tytuł "Innowacja Roku" przyznany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE dla kolekcji domów energooszczędnych.
  • 2012 - Tytuł „Projekt Roku 2013” przyznawany przez wydawnictwo Publikator dla projektów: Heban i Szyper 6 dr-S, wyróżnienia dla projektów: Meteor 2 oraz Orbita.
  • 2013 - III miejsce w plebiscycie „Laur Konsumenta 2013” w kategorii: Pracownie gotowych projektów domów.
  • 2013 - I miejsce w międzynarodowym konkursie „O Kryształową Cegłę” dla Rezydencji Piotrkowskiej zaprojektowanej i zrealizowanej przez MTM STYL w kategorii: Budynki mieszkalno-usługowe.

Doskonale wiemy jak różnorodne i wysokie są oczekiwania inwestorów, dlatego proponujemy gotowe projekty domów, odznaczające się niebanalną stylistyką, wysoką jakością dokumentacji projektowej oraz dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń. Inspiracje do tworzenia projektów czerpiemy z marzeń o domu harmonijnym, funkcjonalnym, wyrażającym potrzeby i charakter jego mieszkańców. Nasze projekty zyskały uznanie wśród tysięcy osób poszukujących własnego, wymarzonego domu.

Katalog Domy w Stylu 2019-1-42

Wydawca katalogu Domy w Stylu

MTM STYL jest również wydawcą katalogu z projektami domów: „Domy w stylu”, który jest obecny na polskim rynku wydawniczym od 1998 roku. Katalog "Domy w stylu" powstaje z myślą o osobach poszukujących gotowych, funkcjonalnych i optymalnych rozwiązań zarówno na etapie wyboru projektu, jak również na etapie podejmowania decyzji związanej z wyborem technologii budowlanej.

Katalog to przede wszystkim projekty gotowe, których prezentacja ewoluowała wraz ze zmieniającymi się trendami architektonicznymi. Bogata i zróżnicowana oferta prezentowanych w katalogu projektów, liczne zdjęcia z realizacji oraz wizualizacje wnętrz, sprawiają że jest to jedno z najbardziej cenionych na rynku wydawnictw, zawierających gotowe projekty domów. Katalog stanowi również źródło wiedzy z zakresu prawa budowlanego i formalności urzędowych. Opisuje aktualne trendy w projektowaniu oraz przedstawia cenne porady architektów związane z wyborem projektu gotowego.

Katalog jest sprzedawany przez największe sieci kolporterów w kraju: Kolporter, Ruch, Empik, Garmond Press (salony Relay i Inmedio).