Gwarancja najniższej ceny Bezpłatna wysyłka w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Projekty domów DOMY w Stylu Projekt kupujesz bezpośrednio u autora Zadzwoń577 007 517
Biuro projektów
m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
więcej opcji »

Biuro projektowe MTM STYL posiada ponad 20-letnią tradycję w projektowaniu i sprzedaży projektów gotowych. Zaufanie, jakim obdarzyli nas budujący uplasowało MTM STYL w czołówce firm projektowych. Nasze projekty to efekt pracy profesjonalistów, którzy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku tworzą funkcjonalne i przemyślane w każdym szczególe projekty domów.

Współpracujemy z lokalnymi architektami oraz biurami projektowymi z całego kraju. Cenimy sobie współpracę z każdym naszym Partnerem i dbamy, aby wzajemne relacje przebiegały bez problemowo. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, architektów oraz firm budujących na każdym etapie realizacji projektu. Zasięg sprzedaży naszych projektów jest ogólnopolski, dlatego też zapraszamy do współpracy:

  • Architektów lokalnych,
  • Architektów wnętrz,
  • Firmy wykonawcze,
  • Deweloperów,
  • Producentów materiałów budowlanych,
  • Wydawnictwa.

Od lat współpracujemy również z producentami materiałów budowlanych, którzy chętnie wykorzystują nasze projekty do promocji własnych marek i produktów.

stonemaster ruukki foveo purmo

Reklama w MTM STYL

Projekty MTM STYL powstają w oparciu o sprawdzone produkty znanych i cenionych marek. W dokumentacji projektowej są zawarte konkretne rozwiązania produktowe, zaś prezentacja Producenta oraz jego produktów jest przedstawiona na stronie internetowej oraz w katalogu Domy w Stylu. W katalogu oprócz oferty projektowej znajdują się również artykuły związane z nowościami w branży budowlano – architektonicznej oraz reklamy i artykuły sponsorowane przez naszych Partnerów handlowych. Katalog jest sprzedawany przez największe sieci kolporterów w kraju, czyli: Kolporter, Ruch, Empik, Garmond Press (salony Relay i Inmedio).

Współpracujemy:

velux
isover
hormann
sniezka
aluprof
fakro
purmo
termoorganika
stonemaster
wolf-system
bruk-bet
viessmann
balex_metal
solbet
creaton
internorm
ruukki
rehau
bartosz
mitek

Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu:

Ewa Tarnowska-Wrona,
85 740 87 59,
ewa.tarnowska@mtmstyl.pl
Magdalena Namojlik,
85 740 87 59,
magdalena.namojlik@mtmstyl.pl