Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517
m2
m2
kondygnacje
pokoje
rodzaj dachu
garaż
  1. Prawa autorskie do materiałów zawartych na niniejszej stronie i jej podstronach, w tym układ graficzny strony, projekty, fotografie, rysunki - należą do MTM STYL Sp. z o.o. spółka komandytowa.
  2. Treść strony wraz z podstronami i wszystkie ich elementy, w tym zamieszczone wizualizacje, fotografie, projekty, rysunki podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo (w szczególności przepisy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz przez przepisu Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji).
  3. Kopiowanie, modyfikowanie, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja zawartych na stronie materiałów dozwolone jest wyłącznie za zgodą MTM STYL Sp. z o.o. spółka komandytowa
  4. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.
  5. MTM STYL nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam i artykułów sponsorowanych na stronach internetowych MTM STYL.
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517