przewiń do góry
Innowacyjne rozwiązania dla domu 
 - zdjęcie tytułowe

Tworząc nasze produkty, bierzemy pod uwagę te wartości, które kształtują nasze życie, sprawiając, że mieszkamy wygodnie, komfortowo i bezpiecznie. Innowacyjne rozwiązania stosowane w oknach FAKRO, jak automatyczny nawiewnik V40P, ułatwiają codzienne życie. Pionierski system topSafe podnosi bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien, a technologia thermoPro zwiększa trwałość i szczelność okien dachowych FAKRO oraz wpływa na łatwość ich montażu.

Nowoczesne okna preSelect MAX (wyposażone w dwie, oddzielone od siebie, funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową) czy okna balkonowe Galeria (otwarte skrzydła tworzą balkon, a boczne barierki chowają się w oknie i są niewidoczne ponad połacią dachu) wyznaczają nowe standardy w branży okien dachowych. Produkty FAKRO to również znakomita izolacja cieplna, spełniająca najnowsze wymogi prawne w tym zakresie, a w wielu przypadkach nawet przewyższająca je.

Ekologia i jakość

Kolejnym ważnym aspektem branym pod uwagę podczas konstruowania produktów jest ich wpływ na środowisko naturalne. Produkty FAKRO są energooszczędne i ekologiczne oraz przyczyniają się do ochrony nieodnawialnych zasobów naturalnych Ziemi. Ekologia to także pozyskiwanie surowców, głównie drewna, z lasów o planowanej gospodarce leśnej, korzystanie w procesie produkcji z naturalnych, ekologicznych produktów oraz racjonalna gospodarka odpadami. Stosując trwałe produkty o dobrych parametrach, przyczyniamy się do ochrony środowiska.

logo firmy Fakro
2022-03-30