• Jesienne rabaty z bonusem

  Kupując projekt DOMY w Stylu zyskujesz:
  - rabat 200 zł na projekt
  - pakiet dodatków o wartości 1700 zł całkowicie bezpłatnie

  Jesień to idealna pora na wybór projektu domu i załatwianie formalności urzędowych, przed rozpoczęciem budowy na wiosnę. Dla wszystkich osób, którzy poszukują swojego wymarzonego projektu domu przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wszyscy klienci indywidualni, którzy zdecydują się na zakup projektu bezpośrednio u nas otrzymają 200 zł rabatu na projekt oraz 1700 zł do wykorzystania na zakup dodatków do projektu.

  Sprawdź szczegóły

 • Jesienne rabaty

  Jesień to okres, w którym sezon budowlany trawa jeszcze w pełni. Jest to również bardzo dobry czas na wybór projektu domu dla planujących budowę na wiosnę. Dla wszystkich osób, którzy poszukują swojego wymarzonego projektu domu przygotowaliśmy jesienne rabaty na projekty DOMY w Stylu.

  Sprawdź szczegóły

 • Dom aktywnych rozwiązań.
  Kup projekt- wygraj okno!

  Z inicjatywy firmy VELUX powstała kolekcja projektów nowoczesnych domów energooszczędnych oparta o ideę domów aktywnych.
  Inwestorzy, którzy wybiorą projekt z kolekcji domów aktywnych rozwiązań, kupią i zarejestrują go jako pierwsi, otrzymają OKNO DACHOWE GRATIS.

  Sprawdź szczegóły

 • Newsletter

  Zapisując się do newslettera MTM Styl zyskujesz dostęp do nowości projektowych pojawiających się w ofercie MTM Styl, realizacji i wnętrz do naszych projektów w pierwszej kolejności. Dodatkowo otrzymujesz kod rabatowy w wysokości 100 zł dodatkowego, do wykorzystania przy zakupie projektu z kolekcji MTM Styl. Zapisz się już teraz i odbierz rabat.

  Sprawdź szczegóły

 • Extra prezenty

  Wybierz projekt domu i zyskaj EXTRA PREZENTY o wartości około 2 400 zł. Do każdego projektu z naszej kolekcji dołączamy pakiet inspirujących i praktycznych Dodatków, które okażą się pomocne na etapie budowy i wykańczania wymarzonego domu. Zyskaj więcej niż projekt. Lista Dodatków dostępnych do wybieranego projektu znajduje się w prezentacji projektu, w zakładce "Extra Dodatki".

  Szczegóły promocji

 • Pierwsi kupują taniej - 15% rabat

  Osoby zainteresowane nowościami projektowymi mogą zakupić wybrany projekt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zamawiając dowolny projekt oznaczony na stronie www.domywstylu.pl jako projekt w przygotowaniu otrzymacie Państwo aż 15% rabatu. Więcej informacji pod numerem telefonu: (85) 732-08-79.

  Szczegóły promocji

 • Kupon rabatowy 300zł

  Dla posiadaczy wiosennego wydania katalogu „Domy w Stylu” nr 1(36)2016 przygotowaliśmy możliwość zakupu projektu z wyjątkowym rabatem. Na wybrane projekty z kolekcji MTM STYL obowiązuje rabat w wysokości 300 zł. Promocja obowiązuje od 1.03.2016 do 31.12.2017 roku.

  Sprawdź szczegóły