• Więcej niż projekt

  Kup projekt Domy w stylu
  Zyskasz 150zł zniżki plus bony sodexo na 150zł

  Wybór projektu domu to najważniejszy krok w całej inwestycji, a początek wiosny to idealny czas na wybór projektu domu.
  Wszyscy klienci indywidualni, którzy zdecydują się na zakup projektu bezpośrednio u nas otrzymają 150zł rabatu na projekt oraz bony sodexo o wartości 150zł do wykorzystania w ponad 50 000 sklepach.
  Promocja obowiązuje w dniach od 5.04.2017 do 31.05.2017.

  Sprawdź szczegóły

 • Wiosenne rabaty

  Wraz z początkiem wiosny rozpoczyna się sezon budowlany. Jest to idealny czas na wybór projektu domu. Dla wszystkich poszukujących swojego wymarzonego projektu domu przygotowaliśmy specjalną wiosenną promocję, w ramach której można zakupić projekt z kolekcji MTM STYL z rabatem w wysokości 150 zł. Do projektu oferujemy również pakiet atrakcyjnych dodatków.

  Sprawdź szczegóły

 • Dom aktywnych rozwiązań.
  Kup projekt- wygraj okno!

  Z inicjatywy firmy VELUX powstała kolekcja projektów nowoczesnych domów energooszczędnych oparta o ideę domów aktywnych.
  Inwestorzy, którzy wybiorą projekt z kolekcji domów aktywnych rozwiązań, kupią i zarejestrują go jako pierwsi, otrzymają OKNO DACHOWE GRATIS.

  Sprawdź szczegóły

 • Newsletter

  Zapisując się do newslettera MTM STYL zyskujesz dostęp do nowości projektowych pojawiających się w ofercie MTM STYL, realizacji i wnętrz do naszych projektów w pierwszej kolejności. Dodatkowo otrzymujesz kod rabatowy w wysokości 300 zł, do wykorzystania przy zakupie projektu z kolekcji MTM STYL. Zapisz się już teraz i odbierz rabat.

  Sprawdź szczegóły

 • Extra prezenty

  Wybierz projekt domu i zyskaj EXTRA PREZENTY o wartości około 2 400 zł. Do każdego projektu z naszej kolekcji dołączamy pakiet inspirujących i praktycznych Dodatków, które okażą się pomocne na etapie budowy i wykańczania wymarzonego domu. Zyskaj więcej niż projekt. Lista Dodatków dostępnych do wybieranego projektu znajduje się w prezentacji projektu, w zakładce "Extra Dodatki".

  Szczegóły promocji

 • Pierwsi kupują taniej - 15% rabat

  Osoby zainteresowane nowościami projektowymi mogą zakupić wybrany projekt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zamawiając dowolny projekt oznaczony na stronie www.domywstylu.pl jako projekt w przygotowaniu otrzymacie Państwo aż 15% rabatu. Więcej informacji pod numerem telefonu: (85) 732-08-79.
 • Kupon rabatowy 300zł

  Dla posiadaczy wiosennego wydania katalogu „Domy w Stylu” nr 1(36)2016 przygotowaliśmy możliwość zakupu projektu z wyjątkowym rabatem. Na wybrane projekty z kolekcji MTM STYL obowiązuje rabat w wysokości 300 zł. Promocja obowiązuje od 1.03.2016 do 31.12.2017 roku.

  Sprawdź szczegóły