• Więcej niż projekt

  Kupując projekt DOMY w Stylu zyskujesz:
  - rabat 150 zł na projekt
  - pakiet dodatków o wartości 1700 zł całkowicie bezpłatnie

  Sezon budowlany już na dobre się rozpoczął. Dla wszystkich osób, którzy poszukują swojego wymarzonego projektu domu przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wszyscy klienci indywidualni, którzy zdecydują się na zakup projektu bezpośrednio u nas otrzymają 150 zł rabatu na projekt oraz 1700 zł do wykorzystania na zakup dodatków do projektu.

  Sprawdź szczegóły

 • Wakacyjny rabat

  Wakacje to dla jednych czas urlopu i wypoczynku dla innych to sezon na poszukiwanie wymarzonego projektu domu. Dla wszystkich osób poszukujących projektu domu przygotowaliśmy specjalną letnią promocję. Przy zakupie projektu z kolekcji MTM STYL można otrzymać rabat na projekt w wysokości 150 zł.

  Sprawdź szczegóły

 • Dom aktywnych rozwiązań.
  Kup projekt- wygraj okno!

  Z inicjatywy firmy VELUX powstała kolekcja projektów nowoczesnych domów energooszczędnych oparta o ideę domów aktywnych.
  Inwestorzy, którzy wybiorą projekt z kolekcji domów aktywnych rozwiązań, kupią i zarejestrują go jako pierwsi, otrzymają OKNO DACHOWE GRATIS.

  Sprawdź szczegóły

 • Newsletter

  Zapisując się do newslettera MTM Styl zyskujesz dostęp do nowości projektowych pojawiających się w ofercie MTM Styl, realizacji i wnętrz do naszych projektów w pierwszej kolejności. Dodatkowo otrzymujesz kod rabatowy w wysokości 100 zł dodatkowego, do wykorzystania przy zakupie projektu z kolekcji MTM Styl. Zapisz się już teraz i odbierz rabat.

  Sprawdź szczegóły

 • Extra prezenty

  Wybierz projekt domu i zyskaj EXTRA PREZENTY o wartości około 2 400 zł. Do każdego projektu z naszej kolekcji dołączamy pakiet inspirujących i praktycznych Dodatków, które okażą się pomocne na etapie budowy i wykańczania wymarzonego domu. Zyskaj więcej niż projekt. Lista Dodatków dostępnych do wybieranego projektu znajduje się w prezentacji projektu, w zakładce "Extra Dodatki".

  Szczegóły promocji

 • Pierwsi kupują taniej - 15% rabat

  Osoby zainteresowane nowościami projektowymi mogą zakupić wybrany projekt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zamawiając dowolny projekt oznaczony na stronie www.domywstylu.pl jako projekt w przygotowaniu otrzymacie Państwo aż 15% rabatu. Więcej informacji pod numerem telefonu: (85) 732-08-79.

  Szczegóły promocji

 • Kupon rabatowy 300zł

  Dla posiadaczy wiosennego wydania katalogu „Domy w Stylu” nr 1(36)2016 przygotowaliśmy możliwość zakupu projektu z wyjątkowym rabatem. Na wybrane projekty z kolekcji MTM STYL obowiązuje rabat w wysokości 300 zł. Promocja obowiązuje od 1.03.2016 do 31.12.2017 roku.

  Sprawdź szczegóły