• Dobry czas na projekt

  Pierwsze miesiące roku to dobry czas na wybór projektu domu i formalności urzędowe. Rozpoczynając budowę wczesną wiosną możemy zamieszkać w nowym domu już z początkiem zimy. Dobrze zaplanowany harmonogram budowy nam w tym pomoże. Na początek wszystkim osobom poszukującym wymarzonego projektu domu, przygotowaliśmy rabat w wysokości 250 zł. Do projektu oferujemy również pakiet wartościowych dodatków. Promocja obowiązuje w terminie 02.01.2017 – 31.03.2017.

  Sprawdź szczegóły

 • Dom aktywnych rozwiązań.
  Kup projekt- wygraj okno!

  Z inicjatywy firmy VELUX powstała kolekcja projektów nowoczesnych domów energooszczędnych oparta o ideę domów aktywnych.
  Inwestorzy, którzy wybiorą projekt z kolekcji domów aktywnych rozwiązań, kupią i zarejestrują go jako pierwsi, otrzymają OKNO DACHOWE GRATIS.

  Sprawdź szczegóły

 • Newsletter

  Zapisując się do newslettera MTM STYL zyskujesz dostęp do nowości projektowych pojawiających się w ofercie MTM STYL, realizacji i wnętrz do naszych projektów w pierwszej kolejności. Dodatkowo otrzymujesz kod rabatowy w wysokości 300 zł, do wykorzystania przy zakupie projektu z kolekcji MTM STYL. Zapisz się już teraz i odbierz rabat.

  Sprawdź szczegóły

 • Extra prezenty

  Wybierz projekt domu i zyskaj EXTRA PREZENTY o wartości około 2 400 zł. Do każdego projektu z naszej kolekcji dołączamy pakiet inspirujących i praktycznych Dodatków, które okażą się pomocne na etapie budowy i wykańczania wymarzonego domu. Zyskaj więcej niż projekt. Lista Dodatków dostępnych do wybieranego projektu znajduje się w prezentacji projektu, w zakładce "Extra Dodatki".

  Szczegóły promocji

 • Pierwsi kupują taniej - 15% rabat

  Osoby zainteresowane nowościami projektowymi mogą zakupić wybrany projekt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zamawiając dowolny projekt oznaczony na stronie www.domywstylu.pl jako projekt w przygotowaniu otrzymacie Państwo aż 15% rabatu. Więcej informacji pod numerem telefonu: (85) 732-08-79.
 • Kupon rabatowy 300zł

  Dla posiadaczy wiosennego wydania katalogu „Domy w Stylu” nr 1(36)2016 przygotowaliśmy możliwość zakupu projektu z wyjątkowym rabatem. Na wybrane projekty z kolekcji MTM STYL obowiązuje rabat w wysokości 300 zł. Promocja obowiązuje od 1.03.2016 do 31.12.2017 roku.

  Sprawdź szczegóły