Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna wysyłka w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Projekty domów DOMY w Stylu Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Zadzwoń577 007 517
Biuro projektów
m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
Już 25 lat jesteśmy z Wami. Dziękujemy.
 • Słoneczne projekty

  Sezon letni to idealny czas na wybór projektu domu i rozpoczęcie budowy. Dla wszystkich poszukujących swojego wymarzonego projektu domu przygotowaliśmy specjalną słoneczną promocję, w ramach której można zakupić projekt z kolekcji DOMY w Stylu z rabatem w wysokości do 300 zł.

  Wraz z projektem otrzymasz również pakiet bezpłatnych dodatków w tym:
  - kosztorys budowlany,
  - tablicę informacyjną,
  - dziennik budowy,
  - i wiele innych.

  Sprawdź szczegóły

 • Newsletter

  Zapisując się do newslettera MTM Styl zyskujesz dostęp do nowości projektowych pojawiających się w ofercie MTM Styl, realizacji i wnętrz do naszych projektów w pierwszej kolejności. Dodatkowo otrzymujesz kod rabatowy w wysokości 100 zł dodatkowego, do wykorzystania przy zakupie projektu z kolekcji MTM Styl. Zapisz się już teraz i odbierz rabat.

  Sprawdź szczegóły

 • Extra prezenty

  Wybierz projekt domu i zyskaj EXTRA PREZENTY o wartości około 2 400 zł. Do każdego projektu z naszej kolekcji dołączamy pakiet inspirujących i praktycznych Dodatków, które okażą się pomocne na etapie budowy i wykańczania wymarzonego domu. Zyskaj więcej niż projekt. Lista Dodatków dostępnych do wybieranego projektu znajduje się w prezentacji projektu, w zakładce "Extra Dodatki".

  Szczegóły promocji

 • Pierwsi kupują taniej - 15% rabat

  Osoby zainteresowane nowościami projektowymi mogą zakupić wybrany projekt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zamawiając dowolny projekt oznaczony na stronie www.domywstylu.pl jako projekt w przygotowaniu otrzymacie Państwo aż 15% rabatu. Więcej informacji pod numerem telefonu: (85) 732-08-79.

  Szczegóły promocji

 • Kupon rabatowy 300zł

  Dla posiadaczy wiosennego wydania katalogu „Domy w Stylu” nr 1(36)2016 przygotowaliśmy możliwość zakupu projektu z wyjątkowym rabatem. Na wybrane projekty z kolekcji MTM STYL obowiązuje rabat w wysokości 300 zł. Promocja obowiązuje od 1.03.2016 do 31.12.2017 roku.

  Sprawdź szczegóły