Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna wysyłka w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Zadzwoń577 007 517
m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
 • Słoneczne projekty

  Sezon letni to idealny czas na wybór projektu domu i rozpoczęcie budowy. Dla wszystkich poszukujących swojego wymarzonego projektu domu przygotowaliśmy specjalną słoneczną promocję, w ramach której można zakupić projekt z kolekcji DOMY w Stylu z rabatem w wysokości do 300 zł.

  Wraz z projektem otrzymasz również pakiet bezpłatnych dodatków w tym:
  - kosztorys budowlany,
  - tablicę informacyjną,
  - dziennik budowy,
  - i wiele innych.

  Sprawdź szczegóły

 • Newsletter

  Zapisując się do newslettera MTM Styl zyskujesz dostęp do nowości projektowych pojawiających się w ofercie MTM Styl, realizacji i wnętrz do naszych projektów w pierwszej kolejności. Dodatkowo otrzymujesz kod rabatowy w wysokości 100 zł dodatkowego, do wykorzystania przy zakupie projektu z kolekcji MTM Styl. Zapisz się już teraz i odbierz rabat.

  Sprawdź szczegóły

 • Pierwsi kupują taniej - 15% rabat

  Osoby zainteresowane nowościami projektowymi mogą zakupić wybrany projekt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zamawiając dowolny projekt oznaczony na stronie www.domywstylu.pl jako projekt w przygotowaniu otrzymacie Państwo aż 15% rabatu. Więcej informacji pod numerem telefonu: (85) 732-08-79.

  Szczegóły promocji

phone-icon577 007 517