Projekty rezydencji

Projekty rezydencji to projekty dla najbardziej wymagających. Przestronne wnętrza dają właścicielom poczucie swobody i niezależności, a nowoczesne rozwiązania funkcjonalne zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Zobacz: Apollo 2, Ariel 7 oraz Onyks.

wyszukiwarka zaawansowana

Wyjątkowe projekty rezydencji zaprojektowane z myślą o inwestorach, których potrzeby wybiegają poza standardowe schematy i oczekiwania. Doskonale wiemy jak różnorodne i wysokie są oczekiwania inwestorów, dlatego proponujemy gotowe projekty domów, odznaczające się niebanalną stylistyką, wysoką jakością dokumentacji projektowej oraz dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń.

Zaproponowane w tej kategorii projekty domów cechuje reprezentacyjny wygląd oraz wyjątkowo rozbudowany i przemyślany układ funkcjonalny, dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających rodzin. W projektach poza standardowym układem funkcjonalnym znalazły się dodatkowe pomieszczenia takie jak: basen, siłownia, sauna, bilard bądź pokój telewizyjny.

Projekty rezydencji to oferta wyjątkowo zróżnicowana architektonicznie: od projektów w stylu dworkowym, po nowoczesne, modernistyczne bryły.

Powiązane kategorie