BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)
 • Nowy wymiar elegancji. Drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid firmy Hörmann

  Nowy wymiar elegancji. Drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid firmy Hörmann

  O nowe drzwi powstałe z połączenia aluminium i stali nierdzewnej poszerzyła swoją ofertę drzwi zewnętrznych firma Hörmann. Charakterystyczne skrzydło drzwi ThermoPlan Hybrid tworzy jedną płaszczyznę z ościeżnicą. A do tego jest wyjątkowo wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

 • ISOVER wspiera rozwój budownictwa energoefektywnego

  ISOVER wspiera rozwój budownictwa energoefektywnego

  „NOWOCZESNE BUDYNKI ENERGOEFEKTYWNE. Znowelizowane warunki techniczne”,autorstwa dr inż. Agnieszki Kaliszuk-Wieteckiej i dr inż. Arkadiusza Węglarza, to monografia poświęcona zagadnieniom związanym z problemami ograniczania zużycia energii. Partnerem książki jest marka ISOVER, lider rozwiązań energooszczędnych do zastosowań izolacyjnych w budownictwie oraz przemyśle. W mojej ocenie jest to obowiązkowa pozycja dla całej branży budowlanej – mówi Henryk Kwapisz, Dyrektor Zrównoważonego Rozwoju ISOVER.

 • Pochwal się swoją TITANIĄ – konkurs marki CREATON

  Pochwal się swoją TITANIĄ – konkurs marki CREATON

  Wszelkie trudy związane z budową wymarzonego domu masz już za sobą. Wiesz doskonale, że komfortowo można poczuć się tylko pod dachem pięknym, funkcjonalnym i trwałym. Dokonując trafnych wyborów zdecydowałeś się na jakość, którą daje Ci dachówka TITANIA. Weź udział w konkursie organizowanym przez CREATON Polska. Pokaż swój dach, podziel się doświadczeniem i zgarnij voucher o wartości 16 000 zł na rodzinne wakacje! Do wygrania dodatkowo jest 5 zestawów walizek podróżnych marki WITTCHEN.

 • Złoty Laur Konsumenta 2019 dla firmy Hörmann

  Złoty Laur Konsumenta 2019 dla firmy Hörmann

  Bramy garażowe oraz drzwi i napędy firmy Hörmann cieszą się największą na rynku popularnością w tej grupie produktów - wynika z badań przeprowadzonych w ramach ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta 2019. Firma po raz kolejny zdobyła w tym głosowaniu pierwsze miejsce.

 • ISOVER ponownie numerem 1 w opinii klientów

  ISOVER ponownie numerem 1 w opinii klientów

  Jakość, trwałość, skuteczność i niezawodność to najczęściej wskazywane cechy produktów ISOVER w badaniu przeprowadzonym w ramach programu Konsumencki Lider Jakości. Marka materiałów izolacyjnych zajęła I miejsce w kategorii „Systemy dociepleń”. Złote Godło programu trafiło do ISOVER po raz 7. z rzędu!

 • Jak przygotować dach na wiosenne roztopy? O ochronie przeciwśnieżnej

  Jak przygotować dach na wiosenne roztopy? O ochronie przeciwśnieżnej

  W ciągu kilku minionych lat zimy w Polsce nie były zbyt srogie, co sprawiło, że panująca obecnie aura – bardziej śnieżna i mroźna niż ostatnio – mogła nas zaskoczyć. Zalegające, a następnie spadające z dachów budynków masy śniegu oraz lodu są niebezpieczne, zwłaszcza podczas wiosennych roztopów. Skuteczne zabezpieczenie przed tym zagrożeniem stanowi, dopasowany do pokrycia dachowego, system ochrony przeciwśnieżnej.

 • Optymalne wietrzenie garażu. System automatycznej wentylacji firmy Hörmann

  Optymalne wietrzenie garażu. System automatycznej wentylacji firmy Hörmann

  Ciepły i wyposażony w grubą i szczelną bramę garaż wymaga optymalnego wietrzenia. To ochrona m.in. przed powstawaniem pleśni. O konieczności wentylowania garażu mówią też przepisy budowlane. Skuteczną wentylację przy minimalnych stratach ciepła zapewnić może system automatycznej wentylacji garażu firmy Hörmann.

 • Dachówka cementowa KAPSTADT – synonim nowoczesnego minimalizmu

  Dachówka cementowa KAPSTADT – synonim nowoczesnego minimalizmu

  Prosta forma, płaska powierzchnia, trwała kolorystyka, a przy tym niezmienność kształtu – to tylko niektóre cechy wyróżniające dachówkę cementową KAPSTADT marki CREATON. To idealny wybór dla zwolenników solidnych form i nowoczesnych rozwiązań, którzy chcą, aby ich dach zachował piękny wygląd i zachwycał przez dziesięciolecia.

 • Architekci doceniają bramę rolowaną Decotherm SB

  Architekci doceniają bramę rolowaną Decotherm SB

  Przemysłowa brama rolowana Decotherm SB firmy Hörmann wyróżniona została w Konkursie o Nagrodę Architektów - StolArchi. Wyniki konkursu ogłoszone zostały 18 października podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki.

 • Aluminiowe drzwi przesuwne, panoramiczne przeszklenia.

  Aluminiowe drzwi przesuwne, panoramiczne przeszklenia.

  Nowoczesny budynek ma być jasny i przestronny. Osoby budujące dom coraz chętnej otwierają salon lub jadalnię na ogród, wybierając wielkogabarytowe okna czy drzwi tarasowe. Nierzadko, zajmują one większość ściany elewacyjnej i zapewniają tym samym bardzo dobry dopływ światła dziennego do wnętrza. Pomimo dużej powierzchni przeszklenia, nowoczesna stolarka zapewnia wysoki komfort termiczny.

 • Dach PREMIUM w wyjątkowej cenie! Promocja marki CREATON

  Dach PREMIUM w wyjątkowej cenie! Promocja marki CREATON

  Jeżeli marzysz o dachu, charakteryzującym się niepowtarzalnym designem, który dodatkowo spełniać będzie Twoje najwyższe oczekiwania pod względem jakości, promocja przygotowana przez markę CREATON to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Decydując się na dachówkę ceramiczną FUTURA® w dniach od 1 października do 15 grudnia 2018 pasujące gąsiory lub dachówki boczne otrzymasz w promocyjnej cenie.

 • Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2018

  Hörmann Konsumenckim Liderem Jakości 2018

  Najwyższej jakości materiały, świetne wykonanie, duży wybór atrakcyjnych wzorów i rozsądna cena – tak konsumenci oceniają bramy garażowe marki Hörmann. Po raz kolejny firma uznana została za lidera jakości w tej kategorii. Podobnie jak w latach ubiegłych otrzymała Złote Godło w konkursie Konsumencki Lider Jakości.

 • Okno o podwyższonej osi obrotu z naświetlem dolnym FDY-V Duet proSky

  Okno o podwyższonej osi obrotu z naświetlem dolnym FDY-V Duet proSky

  Coraz więcej czasu spędzamy w pomieszczeniach zamkniętych z ograniczonym dostępem do naturalnego światła. Dlatego w ostatnim czasie popularne stają się duże przeszklenia, które dają mnóstwo naturalnego światła, praktycznie nieograniczony widok na zewnątrz i poczucie bliskości z otaczającym nas światem.

 • Bramy garażowe i drzwi wejściowe marki Hörmann

  Bramy garażowe i drzwi wejściowe marki Hörmann

  Energooszczędność bram garażowych i drzwi wejściowych firmy Hörmann od kilku lat jest już standardem. Powodzenie ubiegłorocznej oferty promocyjnej to dowód, że klienci doceniają ich świetną termoizolacyjność, ciekawy design i przystępną cenę. W tegorocznej promocji dodatkowym atutem wielu produktów jest klasa przeciwwłamaniowa.

 • Kompletny dach Ruukki® Hyygge – bezpieczeństwo na lata

  Kompletny dach Ruukki® Hyygge – bezpieczeństwo na lata

  Bezpieczne, długotrwałe i komfortowe użytkowanie dachu gwarantuje stosowanie rozwiązań systemowych, pochodzących od jednego producenta. Innowacyjna, wpisująca się w nowoczesne trendy architektoniczne płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge, dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom, sprawia, że dach jest wyjątkowy, funkcjonalny i łatwy w montażu.

 • Bramy i drzwi marki Hörmann w specjalnej promocji

  Bramy i drzwi marki Hörmann w specjalnej promocji

  Energooszczędność, bezpieczeństwo, ciekawy design i przystępna cena – to cechy produktów oferowanych w tym roku w specjalnej promocji przez firmę Hörmann. Ucieczce ciepła z garażu i domu zapobiegają dobrze izolowane termicznie bramy segmentowe oraz energooszczędne drzwi wejściowe. W tegorocznej promocji firmy Hörmann są to zbudowane z pełnych segmentów o grubości 42 mm i wyposażone w wysokiej jakości uszczelki bramy RenoMatic i RenoMatic light oraz stalowe i aluminiowe drzwi wejściowe Thermo65 oraz ThermoSafe.