• Dom pełen ciepła

  Dom pełen ciepła

  „Od wielu lat termiczna i akustyczna izolacja ISOVER zamienia podłogi, ściany i dach w coś o wiele ważniejszego – w miejsce, do którego zawsze chcesz wracać, gdzie czujesz się bezpiecznie i komfortowo. W Twój dom - pełen ciepła” – tymi słowami producent wełny mineralnej rozpoczyna swój spot telewizyjny i nową ogólnopolską kampanię reklamową.

 • 25% rabatu na 25-lecie. Konkurs jubileuszowy firmy Hörmann

  25% rabatu na 25-lecie. Konkurs jubileuszowy firmy Hörmann

  Firma Hörmann Polska - znana ze swoich bram garażowych, drzwi i napędów - świętuje 25-lecie istnienia. Z tej okazji ogłosiła konkurs jubileuszowy pod hasłem „Mam bramę Hörmann…” Udział w nim wziąć może każdy, kto od czerwca do października bieżącego roku kupi bramę garażową tego producenta i w intrygujący, niebanalny sposób dokończy powyższe zdanie.

 • Jak znaleźć rekomendowanego dekarza?

  Jak znaleźć rekomendowanego dekarza?

  Gwarancją poprawnie działającego dachu jest nie tylko dobór odpowiedniej jakości produktów potrzebnych do jego wykonania, ale także zatrudnienie wyspecjalizowanej ekipy wykonawczej. Od wiedzy i kunsztu fachowców zależy przeprowadzenie inwestycji zgodnie ze sztuką budowlaną, a w konsekwencji wykonanie prac bez przykrych następstw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów firma Ruukki Polska stworzyła serwis www.polecanydekarz.pl, dzięki któremu dotarcie do sprawdzonego i rzetelnego wykonawcy jest bardzo proste.

 • Ciepło, komfortowo, bezpiecznie i pięknie. Bramy garażowe i drzwi wejściowe firmy Hörmann

  Ciepło, komfortowo, bezpiecznie i pięknie.
Bramy garażowe i drzwi wejściowe firmy Hörmann

  W czasach budownictwa energooszczędnego coraz większą wagę przywiązujemy do izolacyjności cieplnej stolarki otworowej. Dlatego bramy garażowe w tegorocznej ofercie promocyjnej firmy Hörmann są grubsze i cieplejsze od tych z ubiegłorocznej promocji. Lepsza izolacyjność nie oznacza przy tym wzrostu ceny. Uzupełnieniem oferty są wykonywane na wymiar energooszczędne drzwi Thermo65. Także w okazyjnej cenie. Promocja obowiązuje do końca roku.

 • Najcichsze jednostki zewnętrzne Viessmann

  Najcichsze jednostki zewnętrzne Viessmann

  Powietrzne pompy ciepła Vitocal w wersji Split obsługiwane są przez nowe jednostki zewnętrzne wyprodukowane przez firmę Viessmann. Oprócz nowoczesnego wzornictwa wyróżnia je niemal bezgłośna praca. Do znacznej redukcji hałasu przyczyniły się m.in. wysokiej klasy wentylatory zoptymalizowane pod kątem emisji dźwięków oraz inteligentne sterowanie prędkością obrotową.

 • Aluminiowe drzwi zewnętrzne standardowo w klasie RC 3

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne standardowo w klasie RC 3

  Średnio co 15 minut w Polsce dokonuje się kradzieży z włamaniem do domu – wynika z policyjnych statystyk. Co dziesiąty włamywacz dostaje się do środka przez drzwi wejściowe. Dlatego w nowych i remontowanych domach warto zamontować drzwi o podwyższonej klasie odporności na włamanie. Firma Hörmann swoje aluminiowe drzwi zewnętrzne standardowo oferuje teraz w klasie RC 3.

 • Jeszcze więcej przestrzeni na poddaszu – lukarna VELUX

  Jeszcze więcej przestrzeni na poddaszu – lukarna VELUX

  Firma VELUX wprowadza do oferty innowacyjne rozwiązanie, które zapewni jeszcze więcej przestrzeni, światła i świeżego powietrza na poddaszu. Lukarna VELUX to pierwsza na polskim rynku taka alternatywa dla tradycyjnej lukarny dachowej. W przeciwieństwie do standardowej lukarny, instalacja rozwiązania VELUX nie wiąże się z budową skomplikowanej konstrukcji na dachu. Okna dachowe montowane są w formie lukarny, dzięki wykorzystaniu gotowego zestawu wysokiej jakości elementów instalacyjnych, idealnie dopasowanych do okien.

 • BUDMA 2017 rekordowa dla FAKRO

  BUDMA 2017 rekordowa dla FAKRO

  Bez wątpienia tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA były rekordowego dla FAKRO – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych. FAKRO na BUDMIE to nie tylko spektakularne stoisko, ale przede wszystkim liczne wydarzenia towarzyszące z udziałem globalnej, nieprzerwanie rozwijającej się w sektorze stolarki otworowej firmy.

 • Hörmann na targach BAU 2017

  Hörmann na targach BAU 2017

  Garażowe bramy segmentowe o grubości 67 mm, elegancka linia drewnianych drzwi wewnętrznych i nowa generacja elementów obsługi bram i drzwi – między innymi takie nowości zaprezentowała firma Hörmann na Światowych Targach Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU 2017, które w styczniu odbyły się w Monachium.

 • Jak fachowo zamontować bramę garażową? Obejrzyj na żywo!

  Jak fachowo zamontować bramę garażową? Obejrzyj na żywo!

  Jak wygląda prawidłowy montaż bramy garażowej – będą mogli zobaczyć odwiedzający targi BUDMA 2017. Monterzy z firmy Hörmann krok po kroku zademonstrują jak powinien przebiegać fachowy montaż bramy segmentowej. Pokazy odbywać będą się w ramach MONTERIADY, organizowanej po raz kolejny przez Związek POiD, codziennie od 7 do 10 lutego.

 • Potrójne złoto dla FAKRO

  Potrójne złoto dla FAKRO

  Aż 3 produkty marki FAKRO, światowego wicelidera w globalnym rynku okien dachowych oraz schodów strychowych, otrzymały Złoty Medal Targów BUDMA 2017. Tradycyjnie medale przyznawane są najbardziej innowacyjnym produktom i ciekawym rozwiązaniom w branży budowlanej. Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienie 29 produktom, wśród których doceniono aż 3 produkty marki FAKRO: okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 , drzwi przesuwne INNOVIEW HST Sky, supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy.

 • Kup kocioł Viessmann ze 100% dotacją, a choinkę dostaniesz gratis!

  Kup kocioł Viessmann ze 100% dotacją, a choinkę dostaniesz gratis!

  Czy wiesz, że do końca 2019 roku musisz wymienić piec na paliwa stałe? Zrób to jeszcze przed świętami i skorzystaj z ostatniej szansy na 100% dotację. Spotkaj się z doradcami Viessmann. Nasi specjaliści posłużą radą, bezpłatnie pomogą wypełnić wszystkie dokumenty, a nawet wymienią Twoją starą instalację!

 • ISOVER - Nowa Super-Mata Plus

  ISOVER - Nowa Super-Mata Plus

  Najnowsza propozycja ISOVER – powstała na bazie uznanej na rynku Super-Maty wełna w rolkach, podnosząca standard efektywności energetycznej dzięki współczynnikowi lambda 0,032 W/mK.
  Łatwa w montażu Super-Mata Plus dzięki niskiej lambdzie może być stosowania wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości użycia materiału o większej grubości.

 • Okno dachowe uchylno-obrotowe preSelect

  Okno dachowe uchylno-obrotowe preSelect

  Nowej generacji okno dachowe FAKRO charakteryzuje się dwoma oddzielnymi funkcjami otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową. Zastosowany, innowacyjny system okuć zapewnia pełną stabilność okna w obu funkcjach otwierania. W celu zmiany funkcji otwierania wykorzystuje się przełącznik preSelect, który dostępny jest po otwarciu okna.

 • Monterzy firmy Hörmann pierwsi z certyfikatami!

  Monterzy firmy Hörmann pierwsi z certyfikatami!

  Czternastu monterów bram i drzwi firmy Hörmann uzyskało status DOBRYCH MONTERÓW. Ich nazwiska zostaną umieszczone w wyszukiwarce internetowej dobrymontaz.com. To element kampanii edukacyjnej, której celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważny jest prawidłowy montaż stolarki budowlanej. Firma Hörmann jest partnerem kampanii DOBRY MONTAŻ.

 • CREATON - system ochrony przeciwśnieżnej na dachu

  CREATON - system ochrony przeciwśnieżnej na dachu

  Każdy kompletny dach powinien być wyposażony w elementy ochrony przeciwśnieżnej oraz umożliwiać sprawne poruszanie się po połaci. Obowiązek montażu stopni i ław kominiarskich szczegółowo określają przepisy oraz wynikające z nich wytyczne projektowe, natomiast instalacja drabinek czy bali antyśniegowych pozostaje dla inwestorów nadal kwestią dowolną. A nie powinna – chodzi przecież o bezpieczeństwo osób i mienia znajdujących się w strefie zagrożonej nagłym osunięciem się masy śniegowej. Funkcjonalne i estetyczne rozwiązania CREATON Polska pozwalają na wyposażenie dachu w doskonałej jakości system ochrony przeciwśnieżnej.

 • Mieszkasz w domu MULTICOMFORT? Zagraj tą kartą!

  Mieszkasz w domu MULTICOMFORT? Zagraj tą kartą!

  Loteria „SAINT-GOBAIN MULTICOMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM” dla inwestorów budujących w standardzie została przedłużona! Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia 2017 roku. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na stronie www.multi-comfort.pl, zrób to już dziś! Pamiętaj – każde 25 tys. zł wydane na produkty budowlane gwarantuje jeden los, który weźmie udział w losowaniu nagród 24 stycznia 2017 roku. Na zwycięzców czeka samochód marki Volkswagen Golf o wartości rynkowej 70 000 zł brutto oraz 20 kuponów na zakup sprzętu RTV o wartości 1,5 tys. zł.

 • Termo Organika - materiały izolacyjne

  Termo Organika - materiały izolacyjne

  Styropian GALAXY fasada z lambdą 0,033 W/mK to srebrzysto-szare płyty styropianowe, produkowane na bazie innowacyjnego surowca, uszlachetnionego np. kompozycją grafitu, który dodany do granulek w procesie produkcji polistyrenu, poprawia właściwości izolacyjne płyt, dzięki czemu można osiągnąć lepsze efekty izolacji cieplnej niż przy wykorzystaniu tradycyjnego, białego styropianu lub takie same, przy mniejszych grubościach płyt.