• Aluminiowe drzwi zewnętrzne standardowo w klasie RC 3

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne standardowo w klasie RC 3

  Średnio co 15 minut w Polsce dokonuje się kradzieży z włamaniem do domu – wynika z policyjnych statystyk. Co dziesiąty włamywacz dostaje się do środka przez drzwi wejściowe. Dlatego w nowych i remontowanych domach warto zamontować drzwi o podwyższonej klasie odporności na włamanie. Firma Hörmann swoje aluminiowe drzwi zewnętrzne standardowo oferuje teraz w klasie RC 3.

 • Jeszcze więcej przestrzeni na poddaszu – lukarna VELUX

  Jeszcze więcej przestrzeni na poddaszu – lukarna VELUX

  Firma VELUX wprowadza do oferty innowacyjne rozwiązanie, które zapewni jeszcze więcej przestrzeni, światła i świeżego powietrza na poddaszu. Lukarna VELUX to pierwsza na polskim rynku taka alternatywa dla tradycyjnej lukarny dachowej. W przeciwieństwie do standardowej lukarny, instalacja rozwiązania VELUX nie wiąże się z budową skomplikowanej konstrukcji na dachu. Okna dachowe montowane są w formie lukarny, dzięki wykorzystaniu gotowego zestawu wysokiej jakości elementów instalacyjnych, idealnie dopasowanych do okien.

 • BUDMA 2017 rekordowa dla FAKRO

  BUDMA 2017 rekordowa dla FAKRO

  Bez wątpienia tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA były rekordowego dla FAKRO – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych. FAKRO na BUDMIE to nie tylko spektakularne stoisko, ale przede wszystkim liczne wydarzenia towarzyszące z udziałem globalnej, nieprzerwanie rozwijającej się w sektorze stolarki otworowej firmy.

 • Hörmann na targach BAU 2017

  Hörmann na targach BAU 2017

  Garażowe bramy segmentowe o grubości 67 mm, elegancka linia drewnianych drzwi wewnętrznych i nowa generacja elementów obsługi bram i drzwi – między innymi takie nowości zaprezentowała firma Hörmann na Światowych Targach Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU 2017, które w styczniu odbyły się w Monachium.

 • Jak fachowo zamontować bramę garażową? Obejrzyj na żywo!

  Jak fachowo zamontować bramę garażową? Obejrzyj na żywo!

  Jak wygląda prawidłowy montaż bramy garażowej – będą mogli zobaczyć odwiedzający targi BUDMA 2017. Monterzy z firmy Hörmann krok po kroku zademonstrują jak powinien przebiegać fachowy montaż bramy segmentowej. Pokazy odbywać będą się w ramach MONTERIADY, organizowanej po raz kolejny przez Związek POiD, codziennie od 7 do 10 lutego.

 • Potrójne złoto dla FAKRO

  Potrójne złoto dla FAKRO

  Aż 3 produkty marki FAKRO, światowego wicelidera w globalnym rynku okien dachowych oraz schodów strychowych, otrzymały Złoty Medal Targów BUDMA 2017. Tradycyjnie medale przyznawane są najbardziej innowacyjnym produktom i ciekawym rozwiązaniom w branży budowlanej. Komisja Konkursowa przyznała wyróżnienie 29 produktom, wśród których doceniono aż 3 produkty marki FAKRO: okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 , drzwi przesuwne INNOVIEW HST Sky, supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy.

 • Kup kocioł Viessmann ze 100% dotacją, a choinkę dostaniesz gratis!

  Kup kocioł Viessmann ze 100% dotacją, a choinkę dostaniesz gratis!

  Czy wiesz, że do końca 2019 roku musisz wymienić piec na paliwa stałe? Zrób to jeszcze przed świętami i skorzystaj z ostatniej szansy na 100% dotację. Spotkaj się z doradcami Viessmann. Nasi specjaliści posłużą radą, bezpłatnie pomogą wypełnić wszystkie dokumenty, a nawet wymienią Twoją starą instalację!

 • ISOVER - Nowa Super-Mata Plus

  ISOVER - Nowa Super-Mata Plus

  Najnowsza propozycja ISOVER – powstała na bazie uznanej na rynku Super-Maty wełna w rolkach, podnosząca standard efektywności energetycznej dzięki współczynnikowi lambda 0,032 W/mK.
  Łatwa w montażu Super-Mata Plus dzięki niskiej lambdzie może być stosowania wszędzie tam, gdzie konstrukcja ogranicza możliwości użycia materiału o większej grubości.

 • Okno dachowe uchylno-obrotowe preSelect

  Okno dachowe uchylno-obrotowe preSelect

  Nowej generacji okno dachowe FAKRO charakteryzuje się dwoma oddzielnymi funkcjami otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową. Zastosowany, innowacyjny system okuć zapewnia pełną stabilność okna w obu funkcjach otwierania. W celu zmiany funkcji otwierania wykorzystuje się przełącznik preSelect, który dostępny jest po otwarciu okna.

 • Monterzy firmy Hörmann pierwsi z certyfikatami!

  Monterzy firmy Hörmann pierwsi z certyfikatami!

  Czternastu monterów bram i drzwi firmy Hörmann uzyskało status DOBRYCH MONTERÓW. Ich nazwiska zostaną umieszczone w wyszukiwarce internetowej dobrymontaz.com. To element kampanii edukacyjnej, której celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważny jest prawidłowy montaż stolarki budowlanej. Firma Hörmann jest partnerem kampanii DOBRY MONTAŻ.

 • CREATON - system ochrony przeciwśnieżnej na dachu

  CREATON - system ochrony przeciwśnieżnej na dachu

  Każdy kompletny dach powinien być wyposażony w elementy ochrony przeciwśnieżnej oraz umożliwiać sprawne poruszanie się po połaci. Obowiązek montażu stopni i ław kominiarskich szczegółowo określają przepisy oraz wynikające z nich wytyczne projektowe, natomiast instalacja drabinek czy bali antyśniegowych pozostaje dla inwestorów nadal kwestią dowolną. A nie powinna – chodzi przecież o bezpieczeństwo osób i mienia znajdujących się w strefie zagrożonej nagłym osunięciem się masy śniegowej. Funkcjonalne i estetyczne rozwiązania CREATON Polska pozwalają na wyposażenie dachu w doskonałej jakości system ochrony przeciwśnieżnej.

 • Mieszkasz w domu MULTICOMFORT? Zagraj tą kartą!

  Mieszkasz w domu MULTICOMFORT? Zagraj tą kartą!

  Loteria „SAINT-GOBAIN MULTICOMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM” dla inwestorów budujących w standardzie została przedłużona! Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia 2017 roku. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na stronie www.multi-comfort.pl, zrób to już dziś! Pamiętaj – każde 25 tys. zł wydane na produkty budowlane gwarantuje jeden los, który weźmie udział w losowaniu nagród 24 stycznia 2017 roku. Na zwycięzców czeka samochód marki Volkswagen Golf o wartości rynkowej 70 000 zł brutto oraz 20 kuponów na zakup sprzętu RTV o wartości 1,5 tys. zł.

 • Termo Organika - materiały izolacyjne

  Termo Organika - materiały izolacyjne

  Styropian GALAXY fasada z lambdą 0,033 W/mK to srebrzysto-szare płyty styropianowe, produkowane na bazie innowacyjnego surowca, uszlachetnionego np. kompozycją grafitu, który dodany do granulek w procesie produkcji polistyrenu, poprawia właściwości izolacyjne płyt, dzięki czemu można osiągnąć lepsze efekty izolacji cieplnej niż przy wykorzystaniu tradycyjnego, białego styropianu lub takie same, przy mniejszych grubościach płyt.

 • Energooszczędność na wymiar. Zewnętrzne drzwi ThermoPlus firmy Hörmann

  Energooszczędność na wymiar. Zewnętrzne drzwi ThermoPlus firmy Hörmann

  Świetna termoizolacyjność, dobre zabezpieczenia przeciwwłamaniowe, trwałość oraz atrakcyjny wygląd – takie cechy powinny mieć dobre drzwi wejściowe. Budujący i remontujący domy coraz częściej szukają też drzwi, które jednocześnie można kupić na określony wymiar bez żadnej dopłaty. Wszystkie te oczekiwania spełniają stalowe drzwi wejściowe ThermoPlus firmy Hörmann.

 • Stworzony dla Twojego komfortu!

  Stworzony dla Twojego komfortu!

  Jeśli zależy Ci na zdrowych i komfortowych warunkach życia, ograniczeniu zużycia energii oraz dbałości o środowisko naturalne, wybierz projekt Domu aktywnych rozwiązań z produktami VELUX i zobacz jak go zrealizować!
  Nie zwlekaj z wyborem projektu – do 75 pierwszych projektów z kolekcji okno VELUX Standard Plus gratis!

 • Firma Hörmann – Konsumenckim Liderem Jakości 2016

  Firma Hörmann – Konsumenckim Liderem Jakości 2016

  Firma Hörmann otrzymała Złote Godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2016. Ten znany producent bram, drzwi i napędów wyróżniony został w kategorii „bramy garażowe”. Co sprawiło, że marka Hörmann uznana została za Lidera Jakości? Konsumenci przede wszystkim doceniają...

 • Firma Hörmann wspiera budowę „Domu Marzeń”

  Firma Hörmann wspiera budowę „Domu Marzeń”

  Firma Hörmann - znany producent bram, drzwi i napędów jest jednym ze sponsorów telewizyjnego programu „Dom Marzeń”. Garaż powstającego podczas tego budowlanego reality show domu wyposażony zostanie w ciepłą, automatyczną bramę segmentową marki Hörmann. Nowy program na antenie TVN oglądać można przez całe wakacje w każdą sobotę o godzinie 20.00.

 • Bądź „Smart” z Purmo

  Bądź „Smart” z Purmo

  W jaki sposób sprawdzić, czy interesujący nas model grzejnika dobrze komponuje się z wystrojem wnętrza i zapewnia optymalny komfort cieplny? Aplikacja Purmo SmartBox, która m.in. umożliwia wizualizację grzejnika Purmo na ścianie prawdziwego pomieszczenia, rozwieje wszelkie wątpliwości. I to całkowicie za darmo!

 • Grzejniki wieczorową porą

  Grzejniki wieczorową porą

  Piękna i funkcjonalna sypialnia to pomieszczenie, które w pierwszym rzędzie zapewnia właściwy odpoczynek po wyczerpującym dniu. O tym, czy rano budzimy się rześcy i w wyśmienitym humorze decyduje w dużej mierze zastosowane rozwiązanie grzewcze. Nikogo nie trzeba przekonywać, że spokojny sen i odpowiednio długie chwile odprężenia stanowią podstawę dobrego samopoczucia

 • Dom pod specjalnym nadzorem. Bramka LAN/WLAN BiSecur firmy Hörmann

  Dom pod specjalnym nadzorem. 
Bramka LAN/WLAN BiSecur firmy Hörmann

  Dalekie wakacyjne wojaże i częste służbowe podróże nie muszą już wiązać się z obawą o pozostawiony dom. Dzięki bramce LAN/WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona i tablet obsługa oraz kontrola bram i drzwi możliwa jest teraz z dowolnego miejsca na świecie. Do 30 września firma Hörmann oferuje to urządzenie w specjalnej promocji.