BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)
 • Polska ocieplona – raport

  Polska ocieplona – raport

  Smog to kluczowy problem naszego kraju, a jego głównym źródłem, wbrew powszechnej opinii nie są transport i przemysł, a słabo lub w ogóle niezaizolowane budynki, zwłaszcza zaś domy jednorodzinne. Tylko 32% Polaków, jako główne źródło smogu wskazuje ogrzewanie budynków. Tymczasem spośród ponad 5,5 mln polskich domów, aż 4 mln wymaga poprawy efektywności energetycznej. Dzięki termomodernizacji możemy nawet o 69% zmniejszyć ich zapotrzebowanie na energię i rozpocząć realną walkę ze smogiem. To jeden z aspektów termomodernizacji, który porusza raport „Polska ocieplona” przygotowany przez markę ISOVER.

 • Roleta antywłamaniowa w klasie RC2 – nowy wymiar bezpieczeństwa od Aluprof

  Roleta antywłamaniowa w klasie RC2 – nowy wymiar bezpieczeństwa od Aluprof

  System rolet antywłamaniowych Safety Plus to propozycja skierowana do inwestorów, którzy poszukują certyfikowanego rozwiązania w przystępnej cenie. Główną zaletą produktu jest specjalnie opracowany i opatentowany system zapadkowy w listwie dolnej, który utrudnia podniesienie pancerza rolety przy próbie włamania ręcznego od dołu.

 • Witamy w domu! Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann

  Witamy w domu! Drzwi zewnętrzne firmy Hörmann

  Wreszcie u siebie! Ładnie i bezpiecznie. Takiego uczucia chcemy doświadczać po przekroczeniu progu swojego domu. Do wejścia zapraszają nas drzwi wejściowe. To jego wizytówka. Jakie zatem wybrać?

 • Zawsze bezpiecznie pod dachem Ruukki.

  Zawsze bezpiecznie pod dachem Ruukki.

  Na piękny i nowoczesny dach składają się zarówno pokrycie dachowe jak wszystkie widoczne i niewidoczne akcesoria dachowe, które powodują, że dach jest kompletny i funkcjonalny.

 • Nowy wymiar elegancji. Drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid firmy Hörmann

  Nowy wymiar elegancji. Drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid firmy Hörmann

  O nowe drzwi powstałe z połączenia aluminium i stali nierdzewnej poszerzyła swoją ofertę drzwi zewnętrznych firma Hörmann. Charakterystyczne skrzydło drzwi ThermoPlan Hybrid tworzy jedną płaszczyznę z ościeżnicą. A do tego jest wyjątkowo wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

 • ISOVER wspiera rozwój budownictwa energoefektywnego

  ISOVER wspiera rozwój budownictwa energoefektywnego

  „NOWOCZESNE BUDYNKI ENERGOEFEKTYWNE. Znowelizowane warunki techniczne”,autorstwa dr inż. Agnieszki Kaliszuk-Wieteckiej i dr inż. Arkadiusza Węglarza, to monografia poświęcona zagadnieniom związanym z problemami ograniczania zużycia energii. Partnerem książki jest marka ISOVER, lider rozwiązań energooszczędnych do zastosowań izolacyjnych w budownictwie oraz przemyśle. W mojej ocenie jest to obowiązkowa pozycja dla całej branży budowlanej – mówi Henryk Kwapisz, Dyrektor Zrównoważonego Rozwoju ISOVER.

 • Pochwal się swoją TITANIĄ – konkurs marki CREATON

  Pochwal się swoją TITANIĄ – konkurs marki CREATON

  Wszelkie trudy związane z budową wymarzonego domu masz już za sobą. Wiesz doskonale, że komfortowo można poczuć się tylko pod dachem pięknym, funkcjonalnym i trwałym. Dokonując trafnych wyborów zdecydowałeś się na jakość, którą daje Ci dachówka TITANIA. Weź udział w konkursie organizowanym przez CREATON Polska. Pokaż swój dach, podziel się doświadczeniem i zgarnij voucher o wartości 16 000 zł na rodzinne wakacje! Do wygrania dodatkowo jest 5 zestawów walizek podróżnych marki WITTCHEN.

 • Złoty Laur Konsumenta 2019 dla firmy Hörmann

  Złoty Laur Konsumenta 2019 dla firmy Hörmann

  Bramy garażowe oraz drzwi i napędy firmy Hörmann cieszą się największą na rynku popularnością w tej grupie produktów - wynika z badań przeprowadzonych w ramach ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta 2019. Firma po raz kolejny zdobyła w tym głosowaniu pierwsze miejsce.

 • ISOVER ponownie numerem 1 w opinii klientów

  ISOVER ponownie numerem 1 w opinii klientów

  Jakość, trwałość, skuteczność i niezawodność to najczęściej wskazywane cechy produktów ISOVER w badaniu przeprowadzonym w ramach programu Konsumencki Lider Jakości. Marka materiałów izolacyjnych zajęła I miejsce w kategorii „Systemy dociepleń”. Złote Godło programu trafiło do ISOVER po raz 7. z rzędu!

 • Jak przygotować dach na wiosenne roztopy? O ochronie przeciwśnieżnej

  Jak przygotować dach na wiosenne roztopy? O ochronie przeciwśnieżnej

  W ciągu kilku minionych lat zimy w Polsce nie były zbyt srogie, co sprawiło, że panująca obecnie aura – bardziej śnieżna i mroźna niż ostatnio – mogła nas zaskoczyć. Zalegające, a następnie spadające z dachów budynków masy śniegu oraz lodu są niebezpieczne, zwłaszcza podczas wiosennych roztopów. Skuteczne zabezpieczenie przed tym zagrożeniem stanowi, dopasowany do pokrycia dachowego, system ochrony przeciwśnieżnej.

 • Optymalne wietrzenie garażu. System automatycznej wentylacji firmy Hörmann

  Optymalne wietrzenie garażu. System automatycznej wentylacji firmy Hörmann

  Ciepły i wyposażony w grubą i szczelną bramę garaż wymaga optymalnego wietrzenia. To ochrona m.in. przed powstawaniem pleśni. O konieczności wentylowania garażu mówią też przepisy budowlane. Skuteczną wentylację przy minimalnych stratach ciepła zapewnić może system automatycznej wentylacji garażu firmy Hörmann.

 • Dachówka cementowa KAPSTADT – synonim nowoczesnego minimalizmu

  Dachówka cementowa KAPSTADT – synonim nowoczesnego minimalizmu

  Prosta forma, płaska powierzchnia, trwała kolorystyka, a przy tym niezmienność kształtu – to tylko niektóre cechy wyróżniające dachówkę cementową KAPSTADT marki CREATON. To idealny wybór dla zwolenników solidnych form i nowoczesnych rozwiązań, którzy chcą, aby ich dach zachował piękny wygląd i zachwycał przez dziesięciolecia.

 • Architekci doceniają bramę rolowaną Decotherm SB

  Architekci doceniają bramę rolowaną Decotherm SB

  Przemysłowa brama rolowana Decotherm SB firmy Hörmann wyróżniona została w Konkursie o Nagrodę Architektów - StolArchi. Wyniki konkursu ogłoszone zostały 18 października podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki.

 • Aluminiowe drzwi przesuwne, panoramiczne przeszklenia.

  Aluminiowe drzwi przesuwne, panoramiczne przeszklenia.

  Nowoczesny budynek ma być jasny i przestronny. Osoby budujące dom coraz chętnej otwierają salon lub jadalnię na ogród, wybierając wielkogabarytowe okna czy drzwi tarasowe. Nierzadko, zajmują one większość ściany elewacyjnej i zapewniają tym samym bardzo dobry dopływ światła dziennego do wnętrza. Pomimo dużej powierzchni przeszklenia, nowoczesna stolarka zapewnia wysoki komfort termiczny.

 • Dach PREMIUM w wyjątkowej cenie! Promocja marki CREATON

  Dach PREMIUM w wyjątkowej cenie! Promocja marki CREATON

  Jeżeli marzysz o dachu, charakteryzującym się niepowtarzalnym designem, który dodatkowo spełniać będzie Twoje najwyższe oczekiwania pod względem jakości, promocja przygotowana przez markę CREATON to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Decydując się na dachówkę ceramiczną FUTURA® w dniach od 1 października do 15 grudnia 2018 pasujące gąsiory lub dachówki boczne otrzymasz w promocyjnej cenie.