przewiń do góry
Projekt domu Aruba
Projekt domu Aruba

Aruba to projekt domu parterowego przeznaczony dla 4 –osobowej rodzimy. Pomimo niewielkiej powierzchni, bo ok 100 m2, swoim programem funkcjonalnym gwarantuje wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina. Projekt będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących wygodę i komfort użytkowania. Program funkcjonalny ulokowany na jednym poziomie idealnie się sprawdza zarówno przy małych dzieciach, jak i osobach starszych.

Prosta bryła budynku została przykryta kopertowym dachem. Taka forma budynku gwarantuje niższe koszty budowy, a jednocześnie jest niezwykle estetyczna i bardzo funkcjonalna. Główny kolor jaki zastosowano na elewacji to biel. W tym przypadku klasyka nie okazała się jednak nudna. Na elewacji pojawiły się elementy drewnianej szalówki, co wprowadziło nutę nowoczesności, a dodatkowo ociepliło charakter domu. Na dachu pojawiła się dachówka ceramiczna w kolorze grafitowym. W podobnym kolorze została dobrana stolarka okienna i drzwiowa.

Układ funkcjonalny został podzielony na dwie strefy ulokowane po dwóch różnych stronach domu. Strefa dzienna stanowi otwartą przestrzeń. Autor projektu przewidział tu otwartą kuchnię z zaprojektowaną obok spiżarnią, jadalnię z dużymi, pięknymi przeszkleniami oraz salon z miejscem na wygodną kanapę. Niewątpliwym atutem jest zadaszony taras, który stanowi przedłużenie salonu. Dzięki zadaszeniu mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków natury niezależnie od pogody. Część nocą stanowią trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Sypialnie dla dzieci posiadają miejsce na dużą szafę, sypialnia rodziców posiada natomiast własną łazienkę i garderobę, co na pewno podnosi komfort jej użytkowania. Układ funkcjonalny domu dopełnia WC, wiatrołap z miejscem na szafę oraz duża kotłownia.

Kliknij i zobacz projekt domu Aruba
2021-01-29