przewiń do góry
Projekt domu SEKWANA
Projekt domu SEKWANA

SEKWANA to nasz nowy projekt domu z użytkowym poddaszem. Jest on połączeniem tradycyjnej architektury z nowoczesnością. Projekt z pewnością ucieszy 4-5-osobową rodzinę poszukującą sprawdzonych rozwiązań. Aranżację zewnętrzną tworzy prosta bryła o jasnej elewacji, częściowo pokrytej drewnianymi panelami. Zastosowanie nowoczesnych materiałów, zapewniających wysoką energooszczędność budynku to ogromna zaleta prezentowanego domu.

Co ma do zaoferowania projekt SEKWANA? Między innymi cztery sypialnie, trzy łazienki i komfortowy salon z miejscem na kącik telewizyjny i stół jadalniany. Kuchnia ze spiżarnią została oddzielona od salonu ściankami działowymi, co jest wciąż bardzo często stosowanym zabiegiem architektonicznym. W domu nie zabraknie przestrzeni ani naturalnego światła słonecznego – wszystkie pomieszczenia są doskonale doświetlone.

Na parterze, oprócz strefy dziennej znajdziemy także dodatkowy pokój, ogólnodostępną łazienkę, jednostanowiskowy garaż i kotłownię. Z kolei na poddaszu usytuowano strefę nocną. Wszystkie sypialnie zostały wyposażone w prywatne garderoby. Sypialnia gospodarzy dodatkowo posiada dostęp do prywatnej łazienki oraz balkonu. Pokoje zapewniają optymalną ilość przestrzeni. Uzupełnieniem programu użytkowego poddasza jest ogólnodostępna łazienka.

Kliknij i zobacz projekt domu SEKWANA