koszyk
lupka

Nasza oferta wciąż się rozwija, czego dowodem jest jedna z najnowszych propozycji - projekt budynku usługowego KAWIARNIA. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 316 m2. Cała nieruchomość składa się z dwóch pięter - na parterze zaprojektowano lokal usługowy z przeznaczeniem na kawiarnie, a na poddaszu znajdują się dwa funkcjonalne mieszkania. Poznaj więcej szczegółów!

Nowoczesna kawiarnia - świetny pomysł na biznes

Marzysz o prowadzeniu swojej własnej kawiarni? Prezentowany projekt znakomicie sprawdzi się jako cukiernia lub kawiarnia - idealne miejsce dla miłośników błogiego słodkiego relaksu. Budynek został zaprojektowany w duchu modnego minimalizmu. Kawiarnia jest bardzo przestronna, i z łatwością można w nim wyczarować przytulną atmosferę. Warto zwrócić uwagę na nowoczesny design budynku. Dominują proste, geometryczne kształty oraz stonowana kolorystyka. W obiekcie przeważa naturalny kolor drewna oraz szare tonacje. Niewątpliwym atutem jest także uwzględnienie w projekcie przeszklonych ścian i dużych okien, dzięki którym pomieszczenie staje się bardzo jasne i przestronne. W pomieszczeniu z łatwością można ustawić nowoczesne stoliki i wygodne krzesła w naturalnym kolorze drewna. Tak urządzone miejsce znakomicie sprawdzi się jako wyjątkowa przestrzeń do spotkań towarzyskich, relaksu lub pracy zdalnej. Latem dzięki zastosowaniu przesuwnej stolarki można powiększyć parter o część zewnętrzną tarasową.

Projekt budynku usługowego Kardamon
Projekt budynku usługowego Kawiarnia

Komfortowe mieszkania na poddaszu

Na piętrze projektu KAWIARNIA znajdują się dwa nowoczesne mieszkania. Jedno z nich to dwupokojowy apartament, który składa się z kuchni, otwartego salonu oraz sypialni. W drugim mieszkaniu również znajduje się salon z kuchnią, ale dla odmiany tutaj mamy dwie dodatkowe sypialnie. Oba apartamenty są bardzo przestronne i charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem wnętrz. Znakomicie sprawdzą się na przykład jako lokal dla pracowników kawiarni, wygodne mieszkanie dla właścicieli lub pokoje na wynajem dla gości. Zaletą apartamentów są również przestronne balkony, które zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nowoczesny design i materiały najwyższej jakości

Budynek usługowy z mieszkaniami KAWIARNIA został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Uwzględniono w nim wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Warto zwrócić uwagę chociażby na drewnianą szalówkę, która wspaniale komponuje się z modernistycznymi, szarymi płytami. Niewątpliwym atutem są także szklane balustrady oraz panoramiczne przeszklenia, podkreślające nowoczesny design całego budynku. Zwieńczeniem obiektu jest efektowny dach w szarym kolorze, który wspaniale komponuje się z grafitowymi płytami.

Podsumowanie

Warto postawić na projekt KAWIARNIA, gdyż ma on wiele zalet. Ponadto dzięki temu uda Ci się spełnić marzenie o prowadzeniu własnego lokalu gastronomicznego. Proponowany przez nas obiekt możesz wykorzystać również jako apartamenty na wynajem, czerpiąc z niego dodatkowe zyski. Dostosuj nieruchomość do swoich indywidualnych oczekiwań!

2024-04-16