koszyk
lupka

Uwielbiasz przytulne, drewniane domy, w których nowoczesność łączy się z tradycją? W takim razie koniecznie zwróć uwagę na nasze projekty - PUSZEK 2 DR-T oraz AKSAMITKA DR-S. Oba domy mają użytkowe poddasze, na którym znajdują się dodatkowe pomieszczenia. Zostały zaprojektowane na bazie prostokątnej bryły, dzięki temu są bardzo ustawne i z łatwością można je dopasować do specyfiki wielu różnych działek.

Drewno w roli głównej

W projektach PUSZEK 2 DR-T i AKSAMITKA DR-S dominuje drewno. Nadaje ono wyjątkowego charakteru. Projekty te nawiązują do estetyki wiejskich posiadłości z dawnych lat. AKSAMITKA przykuwa uwagę drewnianą fasadą oraz wysokimi oknami, które wprowadzają do wnętrza naturalne światło. Zaletą są również ściany wykonane z drewna, pozwalające poczuć bliskość z naturą. Także w PUSZKU 2 DR-T ten naturalny materiał odgrywa główną rolę - warto przyjrzeć się chociażby drewnianym zdobieniom i stylowym okiennicom oraz dekoracyjnym, drewnianym balustradom.

Projekt Puszek 2 dr-T
Projekt domu Puszek 2 dr-T

Relaks na werandzie

W naszych projektach staramy się uwzględniać oczekiwania osób, które uwielbiają wypoczynek na świeżym powietrzu. Dlatego właśnie PUSZEK 2 DR-T to projekt, gdzie miejscem wyróżniającym się jest przepiękna weranda. Zadbaliśmy tu też o najdrobniejsze detale, czego dowodem są ozdobne balustrady. Weranda jest bardzo przestronna - wystarczy ustawić na niej drewniane meble ogrodowe, aby zapewnić sobie wymarzone miejsce do relaksu. Natomiast po przeciwległej stronie domu znajduje się ogród zimowy. Jest to pomieszczenie z dużymi przeszkleniami, przez które wpadają promienie słoneczne nawet w okresie zimowym. Urokliwa weranda przyciąga uwagę również w projekcie AKSAMITKA DR-S. Ta wyjątkowa przestrzeń szybko stanie się ulubionym miejscem spotkań domowników.

Projekt Aksamitka dr-S
Projekt domu Aksamitka dr-S

Funkcjonalny rozkład

Prezentowane projekty są dobrym wyborem także ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń. W PUSZKU 2 DR-T do dyspozycji domowników są dwie kondygnacje. Na parterze mieszczą się salon, kuchnia i jadalnia, które tworzą wspólną, otwartą przestrzeń. Dodatkowo przy kuchni znajduje się praktyczna spiżarnia. Z kolei poddasze najlepiej zaaranżować na przestrzeń prywatną, ponieważ mamy trzy sypialnie oraz łazienkę. Podobny rozkład wnętrz dotyczy projektu AKSAMITKA DR-S. Na parterze znajdują się salon, jadalnia i kuchnia, a na poddaszu - trzy sypialnie i dodatkowe pomieszczenie, w którym można urządzić gabinet, bibliotekę czy salę do ćwiczeń.

Podsumowanie

Jeśli szukasz nowoczesnego domu drewnianego z użytkowym poddaszem, PUSZEK 2 DR-T i AKSAMITKA DR-S spełnią Twoje oczekiwania! Oba budynki cechują się prostą konstrukcją i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. W projektach uwzględniliśmy przestronne werandy, które sprawdzą się jako komfortowa przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ich atutem jest także duża powierzchnia użytkowa - 110 m2 w przypadku AKSAMITKI DR-S i aż 133 m2 przy PUSZKU 2. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi projektami!

2024-04-30