koszyk
lupka

Zależy Ci na wybudowaniu domu o dużej powierzchni? W takim razie koniecznie zwróć uwagę na nasze projekty budynków powyżej 160 m2! To doskonała propozycja szczególnie dla rodzin z dziećmi, którym zależy na funkcjonalnej przestrzeni. Poznaj zalety dużych domów na przykładzie projektów cieszących się szczególną popularnością wśród naszych klientów!

Projekt Kardamon

Kardamon to propozycja dla osób poszukujących domu piętrowego. Projekt dotyczy budynku mieszkalnego o powierzchni 174 m2, który wyróżnia się rozłożystą bryłą oraz jednostanowiskowym garażem. Jego niewątpliwym atutem jest aż sześć pokoi, a wszystko to z myślą o zapewnieniu domownikom wygody. Parter świetnie sprawdzi się jako przestrzeń do życia rodzinnego – znajduje się tutaj salon, jadalnia i kuchnia. Warto zwrócić uwagę na bliski i wygodny dostęp do tarasu czy ogrodu. W rezultacie domownicy mogą swobodnie poruszać się między domem a przestrzenią outdoorową. Na parterze znajdziesz także dodatkowy pokój, który świetnie sprawdzi się na przykład jako gabinet lub pokój dla gości Równie wygodne i praktyczne jest piętro domu, które zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu domownikom intymności. To tutaj znajdują się aż cztery sypialnie o różnych metrażach oraz duża, przestronna łazienka. W razie potrzeby jeden z pokoi można przerobić na wygodną garderobę rodzinną.

Projekt domu Kardamon
Projekt domu Kardamon

Projekt Pinia 3

Pinia 3 to kolejny projekt, który sprawdzi się w przypadku osób zainteresowanych budową domu dużej powierzchni. Według założeń projektu nieruchomość będzie miała powierzchnię niespełna 170 m2. Zachwyca dobrze rozplanowanym układem, który zapewni domownikom wygodę oraz funkcjonalność. Na parterze znajduje się strefa dzienna z salonem, jadalnią i kuchnią, a także dodano praktyczną spiżarnię. Postawiono też na niewielką toaletę oraz specjalny przedsionek przy garażu, który można wykorzystać np. do przechowywania sprzętów albo rowerów. Z kolei na poddaszu można mieć aż trzy sypialnie, dużą łazienkę oraz garderobę lub gabinet. Zaletą tego dużego domu jest także garaż. Zgodnie z projektem przy domu powinien znaleźć się zadaszony taras, który pozwoli na pełen relaks nawet przy kapryśnej pogodzie.

Projekt domu Pinia 3
Projekt domu Pinia 3

Projekt Mops

Trzecią propozycją funkcjonalnego domu o metrażu powyżej 160 m2 jest projekt Mops, stworzony z myślą o najważniejszych potrzebach nowoczesnej rodziny. W tym przypadku do dyspozycji domowników zostaje oddany parter oraz użytkowe poddasze. Dom wyróżnia się dużą ilością naturalnego światła, które dostaje się do wnętrza przez przestronne okna (rozmieszczone również na dachu). Warto też zwrócić uwagę na prowadzące na taras drzwi przesuwne, umożliwiające płynne przechodzenie między wnętrzem a przestrzenią outdoorową. W strefie dziennej na parterze z łatwością urządzisz salon, jadalnię i kuchnię. Z kolei na poddaszu znajdują się trzy wygodne sypialnie (dwie z nich mają niewielkie garderoby), łazienka i dodatkowe pomieszczenie, które możesz zaaranżować w dowolny sposób.

Projekt domu Mops
Projekt domu Mops

Podsumowanie

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi projektami domów powyżej 160 m2. Oprócz projektu Kardamon, Pinia 3 i Mops, mamy w ofercie również inne propozycje dla osób poszukujących większych nieruchomości. Warto podkreślić, że wszystkie nasze domy zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale także efektownymi elewacjami.

2024-03-18