Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Ibis

Projekt domu Ibis idealnie wpasuje się w potrzeby 5-6 osobowej rodziny, która pragnie zamieszkać w prostym, funkcjonalnym domu o nowoczesnym charakterze. Na uwagę zasługuje układ parteru, gdzie oprócz części dziennej (salon, kuchnia) znajduje się dodatkowy pokój, łazienka oraz gabinet. Na poddaszu zaprojektowano 4 wygodne sypialnie oraz łazienkę.

Prezentowany projekt idealnie nadaje się na wąską lub płytką działkę. Istnieje możliwość zbliźniaczenia projektu. Osoby, które myślą o późniejszych kosztach utrzymania domu powinny wziąć pod uwagę, iż jest to projekt energooszczędny wyposażony w szereg rozwiązań służących do uzyskania optymalnych parametrów cieplnych budynku. W projekcie możliwe jest zastosowanie ogrzewania na paliwo stałe. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym.

Szczegóły projektu domu Ibis na stronie: Projekt domu Ibis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »