Nowości projektowe

Nowości w ofercie – powiększona rodzina projektów Ambrozja

Projekt domu Ambrozja 5

Dom parterowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 170 m2. Układ funkcjonalny podzielony został na trzy strefy użytkowe. Część dzienna to duży salon, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. W części nocnej znalazły się cztery sypialnie oraz wspólna łazienka.  Jedną z sypialni zaprojektowano jako apartament z własną łazienką i garderobą. Część gospodarcza przeniesiona została do piwnicy. Umieszczono tu kotłownię, pralnię oraz pozostałe pomieszczenia gospodarcze.

ambrozja_5_w1

ambrozja_5_w2

ambrozja_5_w3

ambrozja_5_w4

piwnicaimage_rzut.php

Szczegóły projektu na stronie Projekt domu Ambrozja 5

 

Projekt domu Ambrozja 6

Dom parterowy idealnie spełniający potrzeby 4 – 5-osobowej rodziny. Autor projektu podzielił strefę na przestronną część dzienną (salon, jadalnia i kuchnia) oraz przytulną część nocną składającą się z czterech sypialni. Niewątpliwym atutem projektu jest duża spiżarni zaprojektowana przy kuchni. Główna sypialnia posiada własną łazienkę i garderobę, co gwarantuje pełną prywatność gospodarzom. Dzięki zadaszeniu tarasu domownicy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

ambrozja_6_w1

ambrozja_6_w2

ambrozja_6_w3

ambrozja_6_w4

parterSzczegóły projektu na stronie Projekt domu Ambrozja 6

 

Projekt domu Ambrozja 7

Dom parterowy dla 4-osobowej rodziny. Projekt posiada idealnie rozplanowany układ funkcjonalny z podziałem na strefę dzienną i nocną. Strefa dzienna obejmuje salon z jadalnią oraz otwartą kuchnię. Trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką tworzą część nocną. Bez wątpienia dodatkową zaletą projektu jest sypialnia gospodarzy, którą posiada własną łazienkę i garderobę. Zadaszony taras umożliwia przebywanie domowników na świeżym powietrzu niezależnie od warunków atmosferycznych.

ambrozja_7_w1

ambrozja_7_w2

ambrozja_7_w3

image_rzut.phpSzczegóły projektu na stronie Projekt domu Ambrozja 7

 

Projekt domu Ambrozja 8

Dom parterowy przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Przejrzysty układ funkcjonalny to przestronna strefa dzienna (salon, jadalnia, kuchnia) i przytulna część nocna (trzy sypialnie i łazienka). Autor projektu wygospodarował również miejsce na część gospodarczą, w której znalazły się garderoba, spiżarnia, pralnia oraz kotłownia. Duży taras dzięki zadaszeniu umożliwia przebywanie na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

ambrozja_8_w1

ambrozja_8_w2

ambrozja_8_w3

ambrozja_8_w4

image_rzut.phpSzczegóły projektu na stronie Projekt domu Ambrozja 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »