Nowości projektowe

Nowość w naszej ofercie – projekt domu Kiwi 4

Kiwi 4 to projekt domu parterowego o optymalnej powierzchni 115 m2 idealny dla 3 – 4-osobowej rodziny. W projekcie przewidziano dwa sposoby ogrzewania: gazowe oraz na paliwo stałe.

kiwi_4_w4

Naturalną okładzinę z ciemnego klinkieru połączono z jasnym tynkiem, dzięki czemu dom pięknie komponuje się na tle otoczenia, a bryła prezentuje się bardzo elegancko. Dopełnieniem całości jest brązowa dachówka idealnie dopasowana do koloru stolarki.

kiwi_4_w2

Projekt posiada częściowo zadaszony tras, który świetnie sprawdzi się zarówno w pochmurne dni, jak również da schronienie przed uciążliwym słońcem.

kiwi_4_w3

Strefa wejściowa została zaprojektowana w podcieniu, wzdłuż wyraźnie wysuniętego garażu. Widok domu od frontu charakteryzuje biała elewacja połączona z bramą garażową w tym samym odcieniu.

kiwi_4_w5

Układ funkcjonalny tradycyjnie podzielony został na dwie strefy użytkowe: dzienną i nocną. Część dzienną domu tworzy salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia ze spiżarnią. Strefa nocna znajduje się w przeciwległej części domu. Składają się na nią trzy sypialnie oraz łazienka. Niewątpliwym atutem projektu jest 2-stanowiskowy garaż oraz duża kotłownia.

image_rzut.php

Planujesz budowę domu z serii Kiwi, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Kiwi? Dołącz do grupy Budujemy Kiwi, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

 

Szczegóły projektu domu Kiwi 4 na stronie – Projekt domu Kiwi 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »