przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne Komentarze
4 150 zł 3 850 zł
miniaturka

Projekt domu Kiwi 4

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 150 zł 3 850 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
146
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Kiwi 4 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Kiwi 4 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 115.39 m²
 • powierzchnia garażu 37.87 m²
 • powierzchnia zabudowy 194.84 m²
 • powierzchnia dachu 316.00 m²
 • kubatura 886.00 m³
 • wysokość 6.53 m
 • min. gabaryty działki 21.55 × 27.55 m
 • EP 57.61 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka, kąt nachylenia 25°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Poziom cen: Sekocenbud IV kw 2019, dostawcy, producenci
9%
70%
21%
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
46 261 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
156 755 zł
stolarka okienna i drzwiowa
19 890 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
222 906 zł
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House
Bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 399
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Kiwi 4

Kiwi 4 to projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym, o elegancko wykończonych elewacjach. Naturalna okładzina z ciemnego klinkieru w oprawie jasnego tynku sprawiają, że dom pięknie komponuje się na tle otoczenia, a bryła prezentuje się bardzo reprezentacyjnie. Dopełnieniem całości jest płaska dachówka w odcieniu brązu, idealnie dostosowana do koloru stolarki. Strefa wejściowa została zaprojektowana w podcieniu, wzdłuż wyraźnie wysuniętego garażu. Widok domu od frontu charakteryzuje biała elewacja połączona z bramą garażową w tym samym odcieniu. Całość została wykończona brązowymi detalami, które nadają charakter temu nowoczesnemu projektowi domu.

Otwarta przestrzeń dzienna
Sposób rozplanowania wnętrza, z wyraźnym rozgraniczeniem części dziennej i nocnej, zapewnia mieszkańcom komfortowe użytkowanie przestrzeni w projekcie domu parterowego. W projekcie zrezygnowano z wiatrołapu, dzięki czemu zaraz po wejściu wchodzi się do obszernego holu połączonego z salonem. Miejsce na przechowywanie odzieży wierzchniej zostało wydzielone w niedużej wnęce, znajdującej się przy wejściu do garażu. Z holu znajduje się również wejście do wydzielonej toalety dla gości. Strefa dzienna to rozległa, otwarta przestrzeń, doskonale doświetlona dużymi przeszkleniami od strony tarasu oraz części jadalnej. W salonie przewidziano miejsce na dużą kanapę oraz kącik telewizyjny przy kominku. Duże przeszklone drzwi prowadzą na częściowo zadaszony taras, idealny do relaksu na świeżym powietrzu. Salon płynnie łączy się z częścią jadalną, przechodzącą w otwartą kuchnię przy której znajduje się również sypialnia.

Komfortowa strefa nocna
Po przeciwległej stronie holu znajduje się wydzielona strefa nocna, w której znajdują się trzy pokoje. Dwa mniejsze pokoje posiadają zbliżone powierzchnie, które pozwalają urządzić w nich zarówno strefę odpoczynku, nauki oraz zabawy. Pomiędzy mniejszymi sypialniami znajduje się większa sypialnia rodziców z możliwością wstawienia dużego łóżka oraz obszernej szafy. Cały układ funkcjonalny mieści się na 115 m2, przez co ten projekt domu średniego od 100 do 140 m2 będzie idealny na niedużą miejską działkę.

Racjonalne koszty budowy
Dopełnieniem układu funkcjonalnego jest garaż na dwa stanowiska z przejściem do kotłowni. W projekcie przewidziano dwa sposoby ogrzewania: gazowe oraz na paliwo stałe. Jest to projekt domu z kosztorysem, który wyraźnie obrazuje racjonalne koszty budowy, jak na projekt domu parterowego powyżej 100 m2. Analizując wskazane kwoty, można wybudować projekt Kiwi 4 za kwotę ok. 300 tyś zł zakładając, iż część prac zostanie wykonana samodzielnie bądź przy pomocy rodziny i znajomych. Jest to tzw. system budowy metodą gospodarczą. Nie znając się na budowlance i zlecając cały proces budowy firmie zewnętrznej należy dołożyć dodatkowo ok. 80 tyś zł.

Grupa budujących - Budujemy Kiwi
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Kiwi, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu Kiwi. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie Kiwi 4 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Kiwi 3 103 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Kiwi 5 115 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Kiwi 2 100 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 2
Kiwi 101 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ariel 128 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ariel 4 139 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Decyma 6 149 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ariel 6 129 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Magdalena Namojlik MTM STYL

Planujesz budowę domu z serii Kiwi, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Kiwi? Dołącz do grupy. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji https://www.facebook.com/groups/804876569662942/

Marcin

Czy ktoś buduje ten projekt?