Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Ariel 7

W odpowiedzi na liczne zapytania o wersję projektu Ariel z użytkowym poddaszem opracowaliśmy Ariel 7.  To propozycja projektu domu skierowana dla 6-7 osobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa domu 225 m2 zapewni komfort i swobodę użytkowania wszystkim mieszkańcom.

ariel_7_w2

Stylowe wykończenie elewacji to połączenie jasnego tynku, drewnianej szalówki oraz płytek klinkierowych w jasnym kolorze. Zestawienie stolarki i dachu w tym samym kolorze sprawia, że dom staje się jeszcze bardziej elegancki.

ariel_7_w3

Niewątpliwym atutem projektu jest duży, częściowo zadaszony taras, który umożliwia korzystanie z niego niezależnie od pogody. Będzie on świetną ochroną przez słońcem, deszczem oraz wiatrem. Zadaszenie tarasu zapewnia również większą prywatność. Taras stanowi przestrzeń, która łączy dom z ogrodem, jest idealnym miejscem wypoczynku dającym możliwość korzystania z uroków natury, przy jednoczesnym byciu blisko domu.

ariel_7_w4

Projekt posiada dwustanowiskowy garaż usytuowany w bryle budynku. Takie usytuowanie ułatwia komunikację, nie wymaga bowiem wychodzenia z domu w momencie kiedy chcemy skorzystać z garażu. Posiadanie garażu w bryle budynku to także oszczędność miejsca na działce, co przy obecnych cenach gruntów ma duże znaczenie. Projekt domu z dwustanowiskowym garażem będzie świetnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy miejsce zamieszkania nie jest dobrze skomunikowane z miastem i posiadanie dwóch aut staje się koniecznością.

ariel_7_w5

Na parterze znalazła się przestronna część dzienna, którą tworzą salon z jadalnią oraz kuchnia z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią. Na przestrzeni parteru przewidziano również dodatkową sypialnię z własną łazienką i garderobą, która świetnie sprawdzi się jako sypialnia gospodarzy lub pokój dla gości. Autor projektu w tej części domu przewidział również miejsce na gabinet. Program parteru uzupełnia duża kotłownia z własnym wyjściem na zewnątrz, które ułatwia wnoszenie opału.

parter

Na poddaszu tradycyjnie znalazła się część nocna domu. Zaproponowano tu trzy sypialnie, z których każda posiada własną garderobę, ogólnodostępna łazienka oraz pralnia. Przestronne sypialnie zapewnią mieszkańcom wysoki poziom wygody i komfort użytkowania.

poddasze

Planujesz budowę domu z serii Ariel, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którymś z Arieli? Dołącz do grupy Budujemy Ariele, którą założyliśmy na Facebook’u. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji. W grupie zawsze raźniej.

Szczegóły projektu domu Ariel 7 na stronie – Projekt domu Ariel 7

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »