Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Antara

Projekt domu Antara

Myślą przewodnią autora projektu była prostota, nowoczesność oraz szczypta tradycji, które w połączeniu ze sobą stworzyły niebanalną formę skierowaną do osób, które chcą wyróżniać się z tłumu. Tradycyjna bryła budynku poprzez oryginalne wykończenie zyskała wygląd, który świetnie wpisuje się w obowiązujące trendy architektoniczne.

antara_w2

Do budynku przylega garaż na jedno stanowisko, który przykryto płaskim dachem. Garaż w bryle budynku to rozwiązanie, na które coraz częściej decydują się inwestorzy. Z garażu zaprojektowano bezpośrednie przejście do części mieszkalnego domu.

antara_w3

Niewątpliwą zaletą projektu domu Antara jest duży, okalający z dwóch stron dom taras. Został on częściowo zadaszony, dzięki czemu daje możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych. Zadaszenie tarasu pozwala schronić się zarówno przed deszczem jak i uciążliwym słońcem.

antara_w4

Parter domu to część dzienna, którą tworzą duża kuchnia ze spiżarnią, przestronny salon z kominkiem oraz jadalnia z wyjściem na zadaszony taras. W kuchni i salonie zaproponowano okna narożne, które nadają wnętrzu oryginalnego charakteru.

parterNa poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie, rodzinną łazienka oraz ogólnodostępną garderobę. Garderoba doświetlona została oknem dachowym, dzięki czemu zyskała dostęp do naturalnego światła. W łazience wydzielone zostało dodatkowe miejsce, w którym ulokowano pralnię.

poddasze

Szczegóły projektu domu Antara na stronie: Projekt domu Antara

1 komentarz

  • Marek

    Plan domu wygląda zachęcająco. Proste, lecz odpowiednie rozłożenie pomieszczeń i duży garaż rozwiązują niektóre problemy.
    Wpis ciekawy, a jeszcze ciekawszy projekt. Z pewnościa miło byłoby pomieszkać w takim domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »