Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Fistaszek

Fistaszek to projekt domu parterowego zaprojektowany z myślą o 2-3-osobowej rodzinie. Prosta bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem, a elewacja urozmaicona drewnianą szalówką. Wykończenie elewacji drewnem ociepla dom dając poczucie przytulności i większego bezpieczeństwa. Całość prezentuje się nie tylko elegancko, ale również nowocześnie.

fistaszek_w2

Niewątpliwą zaletą projektu jest duży taras zlokalizowany od strony elewacji ogrodowej. Prowadzą na niego trzy niezależne wyjścia: z salonu, jednej z sypialni oraz łazienki. Takie rozwiązanie ułatwia korzystanie z tarasu w słoneczne dni, jak również umożliwia wyniesienie suszarki z praniem.

fistaszek_w3

Prosta bryła na rzucie prostokąta, dwuspadowy dach oraz niewielka powierzchnia użytkowa dają gwarancję niskich kosztów budowy i oszczędności w późniejszym użytkowaniu. Rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że dom będzie również prosty w budowie, co ułatwia znalezienie ekipy wykonawczej.

fistaszek_w4

Na niespełna 80 m2 powierzchni użytkowej, autor projektu zaprojektował wyjątkowo funkcjonalne i idealnie rozplanowane wnętrze. Układ funkcjonalny podzielony został na dwie strefy użytkowe. Na część dzienną składają się: przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią. Część nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. W łazience wygospodarowano również miejsce na kocioł gazowy.

image_rzut.php

Szczegóły projektu domu Fistaszek na stronie: Projekt domu Fistaszek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »