Nowości projektowe

Nowość w ofercie – projekt domu Imbir 4

Imbir 4 to niewielki projekt domu parterowego stworzony z myślą o niedużej rodzinie marzącej o własnym domu. Prosta bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem i wykończona drewnianą szalówką w kolorze naturalnego drewna. Niewielka powierzchnia domu, minimalistyczna bryła oraz oszczędna elewacja sprawiają, że dom będzie zarówno tani w budowie, jak i późniejszym użytkowaniu.

imbir_4_w2

W projekcie zaznaczono wyraźny podział na część dzienną i nocną. Część dzienną tworzy wspólna przestrzeń salonu, kuchni i jadalni. Program użytkowy kuchni zapewnia wygospodarowanie wygodnego miejsca do pracy. W salonie pojawił się kominek, który dodatkowo ociepla wnętrze. Część nocna to duża, wygodna sypialnia oraz rodzinna łazienka. W projekcie przewidziano również dużą kotłownię, w której zmieści się zarówno piec gazowy, jak i piec na paliwo stałe.

image_rzut.php

Szczegóły projektu domu Imbir 4 na stronie: Projekt domu Imbir 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »